Dead Island 2 Çıkış Fragmanı Yayınlandı: Geri Sayım Başlasın!

Paylaş

Yıllardır merakla beklenen zombi oyunu Dead Island 2 için çıkış öncesi son fragman da yayınlandı. YouTube üzerinden yayınlanan yeni resmi fragman aynı zamanda çeşitli oyun içi görüntülere ve serinin olmazsa olmazı bazı şakalara yer veriyor.

Dead Island 2 çıkış fragmanı ile lansman öncesi son video da yayınlanmış oldu

İlk kez 2022’de duyurulduğundan bu yana oyun ile ilgili sağlam bir pazarlama kampanyası yürüten Deep Silver, şimdi de çıkış öncesi son fragmanı yayınladı. Oyuncular tarafından yapımın Epic Games Store’a özel olarak çıkacak olması can sıkıcı bir durum olmayı sürdürürken, bir yandan da benim gibi oynamak için sabırsızlanan bir kitle mevcut. Gelin bakalım yeni çıkış fragmanında neler gösterilmiş! Ne yazık ki fragmanda yaş kısıtlaması olduğundan videoyu sitemize gömemedik fakat buraya tıklayarak YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Dead Island 2 çıkış fragmanı yayınlandı.
Dead Island 2 çıkış fragmanı yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde Dead Island 2 coop detayları da açıklanmıştı. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz yeni zombi oyunu için heyecan hayli yükselmiş durumda. Fiyatı bugün şartlarında Türk Lirası olarak diğer oyunlar kadar korkunç olmayan yapım, yalnızca Epic Games Store üzerinden oynanabiliyor.

Aynı zamanda geçtiğimiz hafta oyuna dair sistem gereksinimleri de açıklanmıştı. Fiyatı olmasa da sistem gereksinimleri tuzlu olan yapım, çalışmak için güçlü bir bilgisayar istiyor. Hatta bizim de aşırı yüksek sistem isteyen oyunlar listemize girmeyi başarmıştı.

Dead Island 2, 21 Nisan 2023’te PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformlarında yayınlanacak. Eski nesil konsollardaki oyuncular ilk etapta host olarak arkadaşlarını oyuna davet edemeyecek fakat ilerleyen süreçte bu özellik de oyuna eklenecek.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: