Daredevil: Born Again Dizisinden Set Fotoğrafları Sızdırıldı

Paylaş

Marvel’in sevilen karakterlerinden birisi olan Daredevil için çekilecek Born Again dizisinden set fotoğrafları paylaşıldı. Kahramanın geçmişine göz atacağımız kesinleşti denebilir.

Daredevil: Born Again sızdırılan fotoğrafları

Marvel’in 2024 senesinde çıkarmayı planladığı Daredevil: Born Again dizisinden set fotoğrafları sızdırıldı. Karakterin geçmişine yönelik bazı hikayeleri görebileceğimizden artık eminiz. Daha önce Netflix’te izlediğimiz ve Marvel Sinematik Evrenine dahil olmayan karakter, önce Spider-Man: No Way Home ile, daha sonra She-Hulk dizisi ile karşımıza çıkmıştı. Kendisine ait bir dizinin çekileceğini biliyorduk ama izlemeden önce evrene farklı yapımlarda dahil olması hayranları sevindirmişti.

Setten sızan fotoğraflarda ise 1980’lerin başındaki bazı geçmiş hikayelere tanıklık edeceğiz. Kingpin, Bullseye ve Daredevil’ın çocukluklarında karşılaştıkları ve aralarında geçen bazı diyalogları görme şansına erişebiliriz.

Dizi ne zaman çıkacak?

2024’ün ilkbaharında çıkması beklenen dizi Disney+ üzerinden izlenebilecek. Çizgi romanlara sadık kalınması planlanıyor ve gelecek Marvel filmleri için de şimdiden zemin hazırlanıyor. Karakteri Kang Dynasty ve Secret Wars gibi uzun bir süre sonra göreceğimiz Avengers filmleri için hazırlamaya çalışıyorlar.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: