Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Kaç Saat Sürüyor?

Paylaş

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty kaç saat sürüyor soruları sorulmaya başlandı. Biz de hemen sevgili oyuncuları ve okurlarımızı bilgilendirmek için harekete geçtik. CD Projekt RED’in yeni kapsamlı DLC’si uzun süredir hayranlar tarafından merakla bekleniyordu. Haliyle ek pakete para vermeden önce, oyuncular da hikayesinin ne kadar sürdüğünü merak ediyor. Sizlere birinci elden oyunu deneyimleyerek elde ettiğimiz tecrübelerimizi aktarıyoruz. Öyleyse gelin başlayalım!

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty kaç saat sürüyor?

Phantom Liberty genişletme paketinin ana hikayesini bitirmek ortalama 15 saat sürüyor. Aynı zamanda yeni bölge Dogtown’daki her şeyi görüp tamamlamanız ile birlikte bu sayı 22 saate kadar yükselecek.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty kaç saat sürüyor?
Cyberpunk 2077 Phantom Liberty kaç saat sürüyor?

Bildiğiniz üzere yeni DLC’de Dogtown, Türkçe çevirisi ile de “İtyaka” adı verilen yeni bir bölgeye seyahat ediyoruz. Savaştan çıkmış, çeşitli badireler atlatmış ve hala hepsinin izlerini taşıyan bu kasvetli bölgede derin hikayelerin arasında casusluk hikayeleriyle karşılaşıyoruz. Hatta, yan görevlerin bir tanesinde Türk bir NPC olan Hasan Demir ve hikayesi ile de karşılaşıyoruz.

CD Projekt RED’in her açıdan sükse yaratan oyunu Cyberpunk 2077, Phantom Liberty genişletme paketiyle muhteşem bir geri dönüş yaptı. Bizler de yeni DLC’yi önden deneme şansına sahip olduk ve sizlere incelemesini hemen kavuşturduk. Eğer Cyberpunk 2077 kaç saat sürüyor? Sorusunun yanında yeni DLC paketinin hikayesini ve genel olarak nasıl olduğunu merak ediyorsanız, incelememizi de mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Phantom Liberty sadece bir hikaye DLC’si değil

Bilmeyenler için kısaca bu önemli konuya da değinmenin faydalı olduğunu düşündük. Cyberpunk 2077 Phantom Liberty DLC’si, hikayesini toplamda 15 saatte bitirebileceğiniz bir hikaye DLC’si olmanın çok ötesinde. Yeni genişletme paketi ile birlikte Cyberpunk 2077’nin 2.0 güncellemesi de geliyor. Oyunun çekirdek oynanış elementlerinde kritik değişikliklere gidilmekle birlikte, birçok yeni özellik ve içerik de oyuna bu vesileyle eklenmiş oldu. Yeni güncellemenin detaylarını da hemen buradan öğrenebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty kaç saat sürüyor? Sorusuyla birlikte ufak detaylara ışık tuttuğumuz bu yazının da sonuna geldik. Umarız ki sizler için bilgilendirici ve faydalı bir içerik olmuştur. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: