Cyberpunk 2077 Multiplayer Modu Geliştiriliyor: İlk Oynanış Görüntüleri Geldi Bile

Paylaş

Cyberpunk 2077 multiplayer modu oyuncular tarafından geçen yıllarda resmî bir duyuru ile bekleniyordu. Ancak beklenildiği gibi olmadı ve CD Projekt RED, böyle bir girişim yapmadan Phantom Liberty DLC’si ile birlikte projeyi de sonlandırdı. Tabii ki mod geliştiriciler oyuncuların bu taleplerinin farkında olduğundan, bir gün gerçekleşmesi kaçınılmazdı. Şimdi ise bir ekip, geliştirdikleri çok oyunculu moddan oynanış videoları paylaşmaya başladı.

Cyberpunk 2077 multiplayer modu geliştiriliyor ve ilk oynanış görüntüleri paylaşıldı

CyberMP adı altında geliştirilen mod, oyuncuların birlikte oynamasına ve çeşitli aktiviteler yapmasına olanak sağlıyor. Bunlar arasında yarışlar, PvP çatışmalar gibi çeşitli özellikler bulunuyor. Tabii ki tek oyunculu zemin üzerine inşa edilen bir oyunu böyle bir konsepte uyarlamanın zorluğu nedeniyle, yayınladıkları görüntülerde de hala bir takım hataların bulunduğunu görüyoruz. Ancak Cyberpunk 2077 multiplayer modu henüz geliştirilme aşamasında olduğu için, bunların olağan şeyler olduklarını söyleyebiliriz.

Rus bir geliştirici ekibi tarafından hazırlanan mod, şu anda hala geliştiriliyor. Dolayısıyla oyuncuların toplu şekilde indirip oynayabilecekleri bir adres yok. Yine de süreci takip etmek ve ilginizi çektiyse yakından incelemek için girip videolarını izleyebileceğiniz bir YouTube kanalları bulunuyor.

Cyberpunk 2077 multiplayer modu için henüz bir çıkış tarihi veya oynanabilir sürüm yok. Ancak olursa sizleri en hızlı şekilde bilgilendirmeye gayret edeceğiz. Bu nedenle bizleri web sitemiz veya sosyal medya kanallarımız üzerinden takip ederek gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: