Crash Team Rumble Sinematik Tanıtım Fragmanı

Paylaş

Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activison tarafından yayımlanacak olan Crash Team Rumble için ilk sinematik tanıtım fragmanı yayımlandı.

Crash Team Rumble sinematik fragmanı

Crash serisine yeni bir soluk getirecek olan Crash Team Rumble için ilk sinematik fragman yayımlandı. The Game Awards 2022 ödül töreninde duyurulan oyun için ayrıca çıkış tarihi de geçtiğimiz ay açıklanmıştı. Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayımlanacak olan Crash Team Rumble, 4v4 takım oyununa odaklanacak ve MOBA türünde karşımıza çıkacak.

Crash başta olmak üzere serideki diğer karakterlerin de yer alacağı oyun içerisinde en çok Wumpa meyvesini toplayan takım galibiyete ulaşmış sayılacak. Her karakterin kendine özgü yeteneği ve oynanış farklılıkları bulunuyor. Ayrıca her haritanın kendine göre çeşitliliği ve değişkenliği de oyuna farklı bir hava katmayı amaçlıyor. Crash Team Rumble, 20 Haziran 2023 tarihinde piyasaya çıkış yapacak. PlayStation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X ve S için çıkış yapacak oyunun PC sürümü ise şimdilik geliştirilmiyor.

Crash Team Rumble
Crash Team Rumble

Ön siparişe de açılan oyunun ülkemizdeki fiyatı 499,00 TL olarak belirlenmiş durumda. Oyunun Lüks sürümü ise 799,00 TL gibi bir fiyata satın alınabiliyor. MOBA türünde karşımıza çıkacak olan Crash Team Rumble için yayımlanan sinematik fragmanı aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: