Crash Team Rumble İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Paylaş

Platform macera oyunlarının öncülerinden birisi olan Crash serisi yeni oyununa kavuşuyor. The Game Awards 2022 töreninde duyurulan Crash Team Rumble için çıkış tarihi netleşti.

Crash Team Rumble çıkış tarihi açıklandı

Toys for Bob tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayımlanacak olan Crash Team Rumble için çıkış tarihi netleşti. Seriye farklı bir soluk getirmesi beklenen oyun yaz aylarında platformlardaki yerini alacak. Daha önce alışık olmadığımız bir türde karşımıza çıkacak olan oyun, 4v4 takımlarla arenada kıyasıya rekabete gireceğiniz bir yapım olacak. Crash serisi özünde platform ögelerini taşıyor olsa bile, yeni yapım tamamen bir MOBA oyun olacak.

Crash, Coco, Tawna ve seride yer alan diğer karakterler ile 4 vs 4 şeklinde takımlara bölünecek, arena içerisinde kıyasıya bir rekabete gireceksiniz. En çok Wumpa meyvesini toplayan takım ise galibiyete ulaşmış olacak. Elbette galip gelmek sandığınız kadar kolay olmayacak. Her karakterin kendine has yetenekleri ve özellikleri bulunuyor. Ayrıca haritaların içerisinde farklı çeşitlerde bulmacalar ve tuzaklar da yer alacak.

Crash Team Rumble

20 Haziran 2023 tarihinde piyasaya çıkması beklenen oyun için ön siparişler de açılmış durumda. Oyun PlayStation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X ve S için çıkış yapacak. PC platformu için ise planlanan bir sürüm mevcut değil. PlayStation tarafında ülkemizde henüz ön siparişe açılmamış olsa bile, Xbox tarafında oyunun standart sürümünün 499,00 TL olduğu görülüyor. Lüks sürüm ise 799,00 TL‘den satışa sunulmuş durumda.

Kapalı beta, ön sipariş verenlere açılacak

Oyunu ön sipariş ile satın aldığınız zaman kapalı beta sürecine hak kazanmış olacaksınız. 20 Nisan ile 24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek kapalı beta sürecinde üç haritada oyunu deneyimleme şansınız olacak. Ayrıca Crash dahil 4 farklı karakterin de kapalı beta sürecinde oynanabileceğini belirtelim.

MOBA türünde karşımıza çıkacak olan Crash Team Rumble, bizi klasik platform türünden alıp bambaşka bir serüvene götürmeye hazırlanıyor. Oyunun Xbox ön sipariş sayfasına buradan ulaşabilir, resmi internet adresine ise buradan erişebilirsiniz. Aşağıdan ise yayımlanan ön sipariş fragmanını izleyebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: