Call of Duty: Modern Warfare 3 İçin Çıkış Tarihi Verildi

Paylaş

Son zamanlarda kendisine yönelik söylentiler artan yeni CoD oyunu nihayet gün ışığına kavuştu. Activision, paylaştığı kısa bir fragman ile Call of Duty: Modern Warfare 3 çıkış tarihini paylaştı. Şirketin son yıllarda piyasaya sürdüğü “eskisinin yeni hali” diyebileceğimiz Modern Warfare oyunları arasına bir yenisi daha ekleniyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3 çıkış tarihi ne zaman?

Activision yaptığı duyuruyla yeni Call of Duty oyunu için çıkış tarihini 10 Kasım 2023 olarak açıkladı.

Activision son yıllarda oyuncuların en sevdiği Call of Duty oyunlarının yeniden yapımlarını tek tek piyasaya sürüyor. Warzone ile birlikte çıkan Modern Warfare ile başlayan bu furya, devamında MW2 ve Warzone 2.0 ile devam etti. Arada Black Ops Cold War ve Vanguard gibi oyunlar yayınlansa da bunlar Modern Warfare oyunları kadar popüler olamadı. Şimdi ise MW3 geliyor ve yayınladıkları fragman ile de söylentilere son noktayı koydular.

Bu yıl Microsoft’un Activision Blizzard satın alımı sırasında kulağı çınlatılan serinin yeni oyunu PlayStation konsollarına da çıkacak. Zira Microsoft, Sony ile buna yönelik bir anlaşma imzaladığını daha önce duyurmuştu. Yayınlanan kısa videoda henüz Call of Duty: Modern Warfare 3 çıkış tarihi dışında herhangi bir detay verilmemiş olsa da daha önce ortaya çıkan bazı söylentilere kulak vermek gerekiyor.

Call of Duty: Modern Warfare 3
Call of Duty: Modern Warfare 3

Yeni Call of Duty oyununun Modern Warfare II’nin devam oyunu olacağı söyleniyor. Aynı zamanda kesin olmasa da Sledgehammer Games tarafından geliştirildiğine dair iddialar var. Oyuncular MW2’deki operatör ve silah paketlerini bu yılın CoD oyununa da taşıyabileceklermiş.

Daha önce DLC olarak çıkacağı söylenen ancak geliştirilme süreci sırasında bağımsız bir oyun olan bu yılın CoD oyunu 10 Kasım 2023’te çıkacak.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: