Call of Duty Mobile 9. Sezon Yaklaşıyor: “Mezarlık Devriyesi”ne Hazır Olun

Paylaş

Call of Duty Mobile 9. sezon ufukta göründü ve bu sezonda oyuncuları karanlık bir tema ile birlikte beklenen zombi modu da karşılayacak. Önümüzdeki ayın başında oyuncularla buluşacak yeni sezonda iki farklı oyun modu ile birlikte Cadılar Bayramı’na özel olarak karanlık bir atmosfer de geliyor. Dilerseniz gelin Mezarlık Devriyesi sezonunun detaylarını birlikte inceleyelim.

Call of Duty Mobile 9. sezon “Mezarlık Devriyesi” geliyor

Call of Duty Mobile 9. sezonu olan Mezarlık Devriyesi sezonunda oyuncuları hem yaşayanların hem de ölülerin kuşatması bekliyor olacak. Sezon güncellemesi 4 Ekim 2023 tarihinden itibaren indirilebilir olmakta birlikte birçok yeni içeriği de beraberinde getirecek. Bunlar arasında Cadılar Bayramı temalı Perili Hacienda haritasında geçecek yeni Devriye Modu da bulunuyor.

Android ve iOS cihazlar için gelecek yeni sezon güncellemesinin öne çıkan içerikleri şu şekilde olacak:

  • Devriye Modu: İlk kez Call of Duty: Vanguard’da karşımıza çıkan çok oyunculu Devriye Modu, ele geçirme noktasının sürekli hareket ettiği, oldukça zorlayıcı bir oyun modu olarak karşımıza çıkacak. Oyuncuların takımlarına puan kazandırmak için ele geçirme noktasıyla birlikte dinamik olarak hareket etmeleri gerekecek.
  • Zombi Modları: İki farklı yeni zombi modu da sezon güncellemesi kapsamında yer alıyor. Zombi kısmı PC ve konsollarda çok sevilirken ilk kez Call of Duty Mobile 9. sezonda da karşımıza çıkacak. Yeni eklenen roket sınıfıyla Shi No Numa haritasındaki klasik raund bazlı Zombi modu ile sürekli hareket eden Yaşayan Ölülerin Kuşatması, yeni Kamuflaj Ödülü ile Isolated haritasına geri dönecek.
Call of Duty Mobile 9. sezon: Mezarlık Devriyesi
Call of Duty Mobile 9. sezon: Mezarlık Devriyesi

Bu içeriklere ek olarak sezon boyunca mağazada yayınlanmak üzere yeni sezon mücadeleleri, çekilişler, temalı etkinliklerin yanı sıra çeşitli güncellemeler ve iyileştirmeler de oyuncuların karşısına çıkmayı bekliyor.

İlginizi çekebilir: En iyi mobil oyunlar öneri listemiz

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: