Borderlands 4 Ve Tiny Tina’s Wonderlands 2’den Detaylar Var

Paylaş

Borderlands 4 ve Tiny Tina’s Wonderlands 2 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkıyor. Eski bir Gearbox çalışanının LinkedIn profilinde oyunlar hakkında ilginç bilgiler yer aldı.

Borderlands 4 hakkında yeni detaylar

Borderlands 4’ün geliştirilmek istendiğini pek tabii biliyoruz ancak oyun hakkında çok az bilgiye sahibiz. Geçtiğimiz saatlerde ise ilginç bir detay ortaya çıktı. Daha önce Tiny Tina Wonderlands’te çalışan Lost Boys Interactive stüdyosunun teknik direktörü Randel Reiss, LinkedIn profilinde Borderlands 4 ve Tiny Tina’s Wonderlands 2’den bahsediyor.

Borderlands 4 hakkında yeni detaylar
Borderlands 4 hakkında yeni detaylar

Ancak bahsi geçen bu LinkedIn gönderisi ve deneyim sekmesi artık silinmiş durumda. Bu durum, oyunların gerçekten geliştirme aşamasında yer aldığını gösteriyor. Ayrıca yeni bir Brothers in Arms oyununun da duyurulmak üzere olduğunu gösteren birtakım bulgular yer alıyordu. Şayet silinmesi ise doğruluğu kanıtlar nitelikte görünüyor. Oyunların Unreal Engine 4 ile geliştirildiği de söylentiler arasında yer alıyor.

Şu dönemlerde Embracer Group çatısı altında pek istenmeyen işten çıkartmalar ve oyun iptalleri yer alıyor. Borderlands 4 ve bahsi geçen oyunlar ise henüz duyurulmadığı için iptal edilip edilmediğini bilemiyoruz. Gearbox, Embracer Group’un bir parçası olduğu için ileriki süreçte neler yaşanacak hep birlikte göreceğiz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: