Borderlands 4 İçin Geri Sayıma Geçildi Mi? Oyun Hakkında İlginç Detaylar Var

Paylaş

Serinin üçüncü oyunu olan Borderlands 3, 2019 yılında piyasaya sürülmüş ve oldukça beğenilmişti. Şimdi ise devam oyunu olan Borderlands 4 hakkında ilk sızıntılar ortaya çıkmış durumda.

Borderlands 4 onaylandı diyebilir miyiz?

Gearbox Software’ın kurucu ortağı Randy Pitchford, 2021 yılında Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada şirketin yeni bir Borderlands oyununu başka bir firmayla ortaklaşa olarak geliştirmediğini fakat daha heyecan verici projeler üzerinde durduğunu açıklamıştı. Aradan geçen 2 koca senenin sonunda ise ortaya çıkan bazı sızıntılar Borderlands 4’ün yolda olduğunu doğrular nitelikte.

“Actors Access” sayfasında yer alan bir oyuncunun özgeçmiş bilgilerine göre Borderlands 4, gayriresmi şekilde duyurulmuş oldu. Aktris Angie Jho Lee, Borderlands 4 seslendirme kadrosunda yer aldığına dair sayfa güncellemesi paylaştı. “Aiyumi” isimli bir karakterin rolünü üstleneceğini gördüğümüz oyuncunun ilgili sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Tabii bir sızıntı daha var ancak üzerinden fazla zaman geçtiği için pek elverişli olduğu söylenemez. Yapımcı Nadia Danova’nın 2021 yılında yer alan LinkedIn deneyim sayfasına göre oyunun 2023’te piyasaya sürülmesi planlanmış. O görseli de aşağıdan bulabilirsiniz;

Borderlands 4 onaylandı diyebilir miyiz?
Borderlands 4 onaylandı diyebilir miyiz?

Geçmiş dönem açıklamaları bir yana, yayımlanan özgeçmiş sayfaları işi doğrular nitelikte. Ülkemizde pek bir sevilen Borderlands’in devam oyunuyla karşılaşacak olabilir miyiz?

Güncelleme:

Dün ortaya çıkan Borderlands 4 sızıntılarına yeni bir açıklama getirildi. Genvid’den bir sözcü, konuyla ilgili yeni bir açıklama yaparak olaya son noktayı koymuş durumda. GameSpot’a verdiği röportajda şu sözleri aktarıyor; “Aktör Angie Jho Lee, Genvid Entertainment’ın geçen ay San Diego Comic-Con’da duyurulan interaktif yayın dizisi Borderlands EchoVision Live‘da seslendirme sanatçısıdır. Universe ve Gearbox Entertainment ile ortaklaşa yürütülen bir projedir bu bir Borderlands oyunu değildir. Angie’ye ulaştık ve serideki doğru rolü yansıtması için kişisel hesabında değişiklik yapmasını istedik.”

Ülkemizde de pek sevilen Borderlands'in devam oyunu hakkında yeni sızıntılar var. Borderlands 4 yolda olabilir!
Yukarıda link olarak verdiğimiz özgeçmiş sayfasındaki tanıtım kısmı da güncellenmiş durumda.

Bir diğer hata düzenleme ise Yapımcı Nadia Danova’nın LinkedIn sayfasına gerçekleşti. Yukarıda görsel olarak verdiğimiz deneyim sayfası tamamen silinmiş durumda.

Yani anlaşılan o ki, yapılan minik bir hata sonucunda hepimiz Borderlands 4’ün yolda olduğunu sandık. Yapılan bu hatalar düzenlendi ve elimizde şimdilik interaktif diziden başka bir yapım bulunmuyor gibi görünüyor. Borderlands EchoVision Live hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: