BlizzCon Uzun Bir Aradan Sonra Geri Dönüyor, Hem de Bu Sene!

Paylaş

2019 yılından beri yüz yüze olan etkinlik sadece canlı yayınlar aracılığı ile yapılıyordu. Dünyanın en büyük oyun etkinliklerinden birisi olan BlizzCon, bu sene geri dönüyor.

BlizzCon kasım ayında yapılacak

2019’dan beri hayranların dört gözle beklediği etkinlik, nihayet bu sene yüz yüze gerçekleşecek. Kaliforniya’daki Anaheim Kongre Merkezi’nde yapılacak etkinlik için yurt dışı bilet satışları da geçtiğimiz saatlerde başladı. Etkinlik, 3 ve 4 Kasım tarihlerinde yapılacak ve oyuncuların kendini eğlenceli bir ortamda hissedeceği söyleniyor.

BlizzCon
2021

Blizzard Entertainment tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Oyuncularımız, oyunların dostluk ve bağ kurmak için ortak zemin olduğu bir yer olan BlizzCon‘un tam merkezinde yer alıyor. İster sadece çevrimiçi olarak görebileceğiniz, isterseniz yüz yüze katılım sağlayabileceğiniz bu etkinlik içerisinde arkadaşlarınızla takılabilir, sevdiğimiz ve sevdiğiniz oyunlardaki destansı anları kutlayabilir, kongre merkezi içerisindeki sunulanlara göz atabilir veya sizin için sırada ne olduğunu görmek isteyebilirsiniz. Hepinizi tekrar görmek için çok sabırsızlanıyoruz!”

3-4 Kasım tarihlerinde düzenlenecek etkinliği aynı zamanda çevrimiçi bir şekilde izleme şansınız da bulunacak.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: