Ana Sayfa Manşet Blasphemous 2 Duyuruldu: Metroidvania Sevenler İçin Bu Yaz Çıkacak!

Blasphemous 2 Duyuruldu: Metroidvania Sevenler İçin Bu Yaz Çıkacak!

0
Blasphemous 2 Duyuruldu: Metroidvania Sevenler İçin Bu Yaz Çıkacak!
Blasphemous 2

Metroidvania türündeki hafif de zor oyunları seviyorsanız müjdeyi bizden alın! Blasphemous 2 çıkış tarihi ile birlikte çok net olmamakla birlikte duyuruldu. Sevilen ilk oyunun devamı niteliğinde karşımıza çıkacak yapım karanlık evreniyle, piksel grafikleriyle bu yaz piyasaya sürülecek.

Blasphemous 2 çıkış tarihiyle birlikte duyuruldu

Blasphemous 2 çıkış tarihi çok net şekilde verilmese de oyunun bu yaz içerisinde piyasaya sürüleceği doğrulandı. Yayınlanan duyuru fragmanıyla birlikte oynanış görüntülerini de görebildiğimiz oyun duyurusunun ardından oyuncuları pek bekletmek istemiyor gibi görünüyor. Souls-like türünde 2D bir metroidvania oyunu olan Blasphemous 2, 2023’ün yaz aylarında piyasaya sürülecek.

Duyuru fragmanı.

Deli dehşet müzikleriyle karanlık atmosferini oyunculara bir kez daha yaşatmaya hazırlanan oyunun oynanış kısmı da hayli keyifli görünüyor. Platform öğelerinin de ağırlıkta olduğu bir oynanışa sahip olacak yapımda ilk oyunun üzerine yeni yetenekler, silahlar ve düşmanlarla karşılaşacağız.

“The Pentinent One” adındaki karakterimizi canlandırdığımız oyunun zor oyunlardan hoşlanmayan oyuncular için çok uygun olmadığını da belirtmekte fayda var. Souls-like türünde 2D bir platformer olarak çıkacak Blasphemous 2 PC, Xbox Series X/S, PS5 ve Nintendo Switch platformlarında piyasaya sürülecek.

Doğrusal olmayan bir oynanışa sahip olacak yapım acımasız savaş mekanikleri ve oyuncuların oyun tarzlarına yönelik oynamalarına izin veren bir yapıyla karşımıza çıkacak. The Game Kitchen tarafından geliştirilen ve Indie oyun yayıncıları arasında en popülerlerinden Team 17 tarafından yayınlanan oyun için geri sayım, duyurusunun ardından başlamış durumda. Oyunun detaylarını Steam mağaza sayfasından okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz