Banishers: Ghosts of New Eden Yeni Oynanış Videosuyla Şov Yapıyor!

Focus Entertainment’ın yayıncılığını üstlendiği ve DON’T NOD tarafından geliştirilen Banishers Ghosts of New Eden oynanış videosuyla resmen şov yapıyor. Kendisine hayli yükseldiğimiz oyun için geçtiğimiz dakikalarda yayınlanan yeni video, oyunun mekaniklerinin ve oynanış tarafının da hikayesi kadar sağlam tasarlandığını düşündürüyor. Life is Strange, Vampyr ve Twin Mirror gibi oyunlarla hikaye anlatıcılığına güven duyduğumuz stüdyo yine başarılı bir işe imza atacak gibi görünüyor.

Fragman yayınlanmış ama biz şov olarak yorumladık: Banishers Ghosts of New Eden oynanış videosu

Hikaye sunumu ve atmosferi ile öne çıkan Banishers Ghosts of New Eden oynanış tarafında da istenilen derinliğe sahip olacak gibi görünüyor. Hayalet avcısı iki sevgiliyi canlandıracağımız oyunda Antea ve Red’in hikayesine şahitlik edeceğiz. Antea kötü şekilde yaralanıp bir ruha dönüşmüş durumda ve biz de oynanış sırasında ikisi arasında geçiş yapabileceğiz. Yayınlanan yeni video da bunu gözler önüne serer nitelikte.

Oyunda diyalogların ve sinematik ara sahnelerin nasıl işleyeceğini görmekle beraber grafiklerin de şova kalktığına şahit oluyoruz. ABD’nin New Eden bölgesini geçmişe ve kendi kurgusal dünyasına götüren yapımda bizi yer yer kasvetli, yer yer ise iç açıcı manzaralar karşılayacak. Ancak oyun ana teması olan hayaletlerden bir nebze olsun ödün vermeyecek gibi görünüyor.

Videoda ana karakterlerimizden Red’in daha aktif olduğu ve dövüşlerde Antea’nın da ortaya çıktığı gözümüze çarpıyor. Aynı zamanda dinamik şekilde karakterler arasında geçiş yaptığımızda oyunun dünyasının değiştiğini de görüyoruz.

Focus Entertainment'ın yayıncılığını üstlendiği ve DON'T NOD tarafından geliştirilen Banishers Ghosts of New Eden oynanış videosuyla resmen şov yapıyor. Kendisine hayli yükseldiğimiz oyun için geçtiğimiz dakikalarda yayınlanan yeni video, oyunun mekaniklerinin ve oynanış tarafının da hikayesi kadar sağlam tasarlandığını düşündürüyor. Life is Strange, Vampyr ve Twin Mirror gibi oyunlarla hikaye anlatıcılığına güven duyduğumuz stüdyo yine başarılı bir işe imza atacak gibi görünüyor.
Banishers: Ghosts of New Eden Yeni Oynanış Videosuyla Şov Yapıyor!

An itibarıyla PC sürümü için Steam’de ön sipariş fiyatı 899₺ olan Banishers Ghosts of New Eden aynı zamanda ön sipariş bonuslarıyla birlikte geliyor. The Wanderer Set DLC içeriği ön sipariş ile satın alan oyuncuların hesabına tanımlanacak ve içerisinde iki karakter için de farklı kıyafetler barındırıyor. Bununla birlikte, bizden önce yaşamış ve adını tarihe yazdırmış Sürgüncülere (Banisher’ı bu şekilde çevirdik) ait iki farklı silaha da erişim sağlayabilecekler.

Banishers Ghosts of New Eden oynanışıyla bu kez bilgisayarlarımızda şov yapma işini 7 Kasım 2023’e saklamış durumda. Oyun bu tarihte çıkacak ve bizler de sizlere incelemesiyle ulaşmayı umuyoruz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: