Baldur’s Gate 3 Henüz Çıkmadan Steam’de En Çok Satan Oyunlardan Birisi Konumunda

Paylaş

Larian Studios tarafından geliştirilen Baldur’s Gate 3, henüz çıkmadan Steam’de en çok satan oyunlar listesine girmeyi başarmış durumda.

Baldur’s Gate 3 koşar adımlarla ilerlemeye devam ediyor

Bildiğiniz üzere Baldur’s Gate 3, yakında tam sürüme geçecek ve hikayenin geri kalanını oyunculara sunmayı amaçlıyor. Teknik olarak “henüz çıkmadı” diyemeyiz ancak tam sürüme geçmeden önce satış rekoru kırmayı başarmış durumda. Şu an erken erişim süreci devam ederken, yapımcıların açıklamasına göre oyunun sadece 1/3‘ü sunulmuş durumda. Yani tam sürümle birlikte 100’lerce saati aşan bir oyun deneyimi bizleri bekliyor olacak. 3 Ağustos günü tam sürüme yükselmesi beklenen oyunun Steam mağaza fiyatı ise 799,00 TL.

Tam sürüme geçmesine bir aydan daha az bir süre bulunuyorken, şimdiden Steam’de en çok satan oyunlardan birisi konumunda. Tabii bu satışta malum haber “ayı ile ilişki” durumunun büyük bir payı bulunuyor. Oyuncular, bu haberi duyduktan sonra satın alıma yüklenmiş durumda. Biz demiyoruz efenim, geliştiriciler diyor 🙂

Oyun tam sürüme eriştiği zaman yüzlerce saatlik bir hikâye deneyimiyle karşı karşıya kalabileceğiz. İçerisi dopdolu olacak şahane bir rol yapma deneyimi bizleri bekliyor gibi gözüküyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: