Avatar: Frontiers of Pandora Ekran Görüntüleri Sızdırıldı: Dahası Yolda Olabilir

Paylaş

Ubisoft’un uzun süredir hakkında bir şey söylemediği Avatar Frontiers of Pandora için bazı ekran görüntüleri sızdırıldı. Aynı zamanda sızıntıyı yapan kullanıcı yakında bir de oynanış videosu paylaşacağını söylüyor. Sızıntıyı yapan kişinin Ubisoft tarafında daha önce de oyun ve bazı oyunların yeni sezonlarına yönelik bilgileri sızdırdığı da gözümüze çarpıyor.

Avatar Frontiers of Pandora için yeni bir oynanış videosu gelebilir

Twitter’da @ScriptLeaksR6 kullanıcı adına sahip bir kişi, Avatar Frontiers of Pandora için yeni ekran görüntüleri paylaştı. Ardından ise yakın zaman bir oynanış videosu yayınlayacağını da duyurdu.

https://twitter.com/ScriptLeaksR6/status/1640195879515611136

Yeni ekran görüntülerine göre oyunun birinci şahıs bakış açısına sahip olacağını görüyoruz. Aynı zamanda önemli bir karakteri oynamaktan ziyade, normal bir Na’vi olarak oynayacağımız görülüyor. Ubisoft’u genelde oyunlarını kendisinin birkaç saat önceden sızdırmasıyla biliriz ancak bu sefer öyle görünüyor ki sızıntıyı farklı kişiler yapıyor.

Snowdrop Engine ile geliştirilen oyun, Ubisoft‘un stüdyolarından biri olan Massive Entertainment tarafından LightStorm ve Disney ile iş birliği içerisinde geliştiriliyor. Çıktığında yeni nesil konsollar ve PC platformları için yayınlanacak ve oyunculara Pandora’nın dünyasında “güzellik ve tehlikelerle dolu bir açık dünya deneyimi” vadediyor.

Avatar Frontiers of Pandora ekran görüntüleri sızdırıldı.
Avatar: Frontiers of Pandora ekran görüntüsü

Avatar Frontiers of Pandora oyununda Pandora’nın daha önce hiç görülmemiş köşelerine ilk kez dalacağımız söyleniyor. Henüz hakkında pek bir detay paylaşılmamış olsa da Ubisoft’un yakında bu sessizliği bozacağını söylemek güç değil. Oyunun bu yıl çıkması bekleniyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: