Atomic Heart’ın Yeni Hikâye DLC’si Annihilation Instinct Duyuruldu

Paylaş

Bu yılın başlarında piyasaya sürülen ve çıkar çıkmaz Xbox Game Pass’e de eklenen Atomic Heart, genel anlamda oyuncuların beğenisini toplamıştı. Bugün tanıtılan yeni hikâye DLC’si Annihilation Instinct ile birlikte Atomic Heart’ın olay örgüsü genişliyor ve yeni bir harita, yeni düşmanlar, yeni silahlar ve yeni bir yetenekle oynanış deneyimi derinleşiyor.

Atomic Heart, yeni bir hikâye DLC’sine kavuşuyor.

Mundfish tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen Atomic Heart için ilk büyük ek paket duyuruldu. Atomic Pass’in DLC serisini başlatan Atomic Heart: Annihilation Instinct, 2 Ağustos’ta piyasaya sürülecek. Geliştirici ekip, oynanış deneyimini her zamanki gibi heyecanlı kılmak için oldukça iddialı gözüküyor. Yeni alan, oynanış elementleri, hikâyenin devamı ve düşmanların yanı sıra oyuna New Game+ modu da eklenmiş durumda.

Atomic Heart: Annihilation Instinct Ek Paketi – Çıkış Tarihi Fragmanı

Yeni DLC Annihilation Instinct ile birlikte Atomic Heart’ın hikâyesine devam ediyoruz ve evrende yaşananlardan sonra bu distopik dünyaya ne olduğunu öğrenmek için bir yolculuğa çıkıyoruz. Üstelik oyun içerisindeki yeni bölgelerle birlikte eldivenimizin de zamanı manipüle etmeye yarayan yeni bir yeteneği olacak. Aynı zamanda yeni esrarengiz bir karakterin yanı sıra şaşırtıcı koşullarda geri dönecek karakterlerle de tanışacağız ve yapay zekaya karşı mücadelemizi sürdüreceğiz.

Tabii Atomic Heart’ın sunduğu yenilikler bununla sınırlı değil. Becerilerinizi test etmek ve oynanış deneyiminizi geliştirmek için tasarlanan New Game+ modu da tamamen ücretsiz bir şekilde yayımlanmış durumda. Şimdiye kadar ki en zor oyun modu olarak lanse edilen bu yenilik ile birlikte düşmanlar güç bakımından farklı auralara sahip olacaklar ve daha önce açtığımız beceriler ile yeteneklerimize ihtiyaç duyacağız.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: