Atomic Heart: Annihilation Instinct DLC’si Çıktı

Paylaş

Oyuna gelen ilk hikaye DLC’si olan Atomic Heart: Annihilation Instinct çıktı. Mundfish tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayınlanan aksiyon RYO oyunu için böylelikle genişletme serisi de başlamış oldu. Oyuna yeni bir bölge, yeni düşmanlar ve karakterin eldiveni için yeni bir beceri ekleyen yeni DLC’nin detaylarına gelin birlikte bakalım.

Atomic Heart: Annihilation Instinct DLC’si 169 TL’lik fiyatıyla çıktı

Atomic Heart: Annihilation Instinct DLC’si oyuna Mendeleev Complex adında yeni bir bölge ekliyor ve bölgenin hikayesini oyuncuların deneyimlemesine olanak sağlıyor. Aynı zamanda bu bölgede şekil değiştiren yeni robot düşmanlar ve yeni bir boss savaşı da oyuncuları bekliyor olacak.

Oyunun yaramaz robotu ve en farklı karakteri olan NORA’nın hikayesine de bu şekilde dalmış olacağız. NORA’nın diyaloglarından ve ne kadar renkli bir karakter olduğundan sizler için incelememizde bahsetmiştik. Mundfish de bu karakterin ayrıntılarını yeni hikaye DLC’si Annihilation Instinct ile anlatıyor.

Şekil değiştiren yeni düşmanlarımızla savaşabilmek için de oyunda 2 ateşleme moduna sahip menzilli bir silah eklenecek. Secateur adındaki bu silahı iki farklı şekilde kullanabildiğimiz gibi mesafeleri sevmeyenler için yeni bir yakın dövüş silahı da ekleniyor. Klusha ile düşmanlarınızı yakından ezip delerek günlerini gösterebileceksiniz.

Yeni DLC an itibarıyla Steam üzerinde 169 TL’lik fiyatıyla satışa sunulmuş durumda. Buraya tıklayarak mağaza sayfasını inceleyebilir ve daha fazla detayı öğrenebilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
15 Ağustos 2023 12:01

10 liraya full dlc almıştım

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: