Atlas Fallen İçin İlk Oynanış Fragmanı Yayımlandı

Paylaş

Focus Entertainment’ın yeni oyunu Atlas Fallen nihayet oynanış videosuyla karşımıza çıktı. Geçtiğimiz sene duyurulan oyun için sadece CGI fragmanlar görebilmiştik.

Atlas Fallen’dan kısa ama öz oynanış videosu

Mart ayının başında çıkış tarihi açıklanan ve ön sipariş fiyatı belli olan Atlas Fallen için nihayet ilk oynanış videosu yayımlandı. Oyun hakkında sadece CGI fragmanlar görüyorduk ve bu sebeple tepkiler çığ gibi büyüyordu. 16 Mayıs 2023‘te çıkacak olan yapım için yayımlanan oynanış videosu içerisinde daha çok combat mekanikleri gösteriliyor.

Ön sipariş fiyatı 649,00 TL olan Atlas Fallen, pek klişe olmayan hikayesiyle bizleri cezbetmeyi başarıyor. İnsanlığı kurtarmak için gözü dönmüş ve çılgına evrilmiş tanrılara karşı bir savaş başlatacağımız yapım içerisinde, aynı Monster Hunter vari canavar avlama özellikleri olacak. Açık dünyası içerisinde keşfedilebilecek birçok içerik barınacağını da açıklayan yapımcılar, yayımladıkları videoya oldukça güveniyor.

Videonun ilk başlarında dünya hakkında daha fazla bilgi sahibi oluyoruz. Şehirler ve boş arazilerde gezen canavarları daha net görebiliyoruz. İlk CGI fragmanında Forspoken ile benzetilen Atlas Fallen, kendine has bir combat mekaniği ile ön plana çıkıyor. Karşılaştırmak gerekirse Darksiders benzeri bir dövüş sistemine sahip olacak gibi duruyor. Bu sebeple bazı oyuncuların ilgisini cezbetmiş durumda.

Şayet bir erteleme olmazsa 16 mayıs tarihinde oyunu deneyimleyebileceğiz. Elbette bu tarihe kadar oyun hakkında daha detaylı oynanış videoları da görmemiz gerekiyor. Diğer karakterler ile olan diyaloglar, varsa envanter sistemi veya yetenek ağacı gibi özellikleri de yakından tanıtmaları gerekiyor. Bekleyip göreceğiz.

Atlas Fallen

Oyunun ön siparişinde bizleri neler bekliyor?

The Ruin Rising Pack” isimli bir paket oyunun ön siparişiyle birlikte oyunculara sunulacak. Bu paket içerisinde çeşitli kozmetikler bulunuyor. Ayrıca kalkan ve mühür gibi oyun içerisinde işimize yarayacak bazı eşyalara da sahip olabileceğiz. Bir diğer eklenti ise Nyaal’ın Gazabı isimli eldiven kozmetiği oluyor. Ön sipariş fiyatı 649,00 TL olan Atlas Fallen için artık geri sayıma geçebiliriz gibi görünüyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: