Atlas Fallen Çıkış Tarihi Ve Ön Sipariş Fiyatı Belli Oldu

Paylaş

2001’den bu yana yüzlerce oyun geliştiren Focus Entertainment, Atlas Fallen için çıkış tarihini nihayet açıkladı. Oyunun ön sipariş fiyatı ise biraz tuzlu duruyor.

Atlas Fallen duyurulalı çok olmadı

Geçtiğimiz yaz aylarında duyurulan Atlas Fallen, aradan geçen 7 ayın sonunda sessizliğini bozdu ve bize çıkış tarihiyle birlikte geldi. Aksiyon ve rol yapma temellerini birleştiren oyun, açık dünyasıyla büyülemeyi düşünüyor. İlk duyurulduğu zamanlar Forspoken ile benzerlik gösterdiği düşünülen Atlas Fallen, umuyoruz ki başarısız bir yapım olarak karşımıza çıkmaz.

Oyuncular insanlığı kurtarmak adına yoldan çıkmış ve gözü dönmüş tanrılara karşı bir savaş başlatacak, efsanevi canavarları avlayacak ve dünyasında birden fazla macerayla karşılaşacak. Geliştiricilerin açıkladığı bilgiler doğrultusunda oyunun dünyasında keşfedilecek birçok içerik bulunuyor. Dolu bir dünyaya ev sahipliği yapacağı söyleniyor ve aslında bu, çok alışık olduğumuz bir durum…

Atlas Fallen

Oyundan şimdiye kadar hiç oynanış videosu görmemiz ise oldukça ilginç. Yayımlanan tüm videolar CGI özelinde çekilmiş ve kurgulanmış fragmanlardan ibaretti. Genellikle bol aksiyonlu ve karakter tanıtım özelinde gösterilen bu videolar, oyuncularda büyük bir heyecan uyandırsa bile henüz oynanış videosu görmemek can sıkıcı olabiliyor. Bu sebeple ön sipariş rakamlarının biraz düşük olması beklenebilir. Zira kimse oyunun görsellerine bakarak satın alım yapmayacaktır.

Atlas Fallen’ın çıkış tarihi ise 16 Mayıs 2023 olarak listelendi. Eğer bir erteleme ile karşı karşıya kalınmazsa oyunu mayıs ayının tam ortasında görme şansımız olacak. Fiyatı ise biraz üzücü maalesef. Ön sipariş olarak satın alınabilen oyunun 649,00 TL‘lik Steam fiyat etiketi bulunuyor.

Atlas Fallen

Ön siparişte neler sunuluyor?

Oyunu ön siparişle satın almak isterseniz yararlanabileceğiniz bazı ayrıcalıklar bulunuyor. “The Ruin Rising Pack” isimli bir pakete sahip olabilecek ve çeşitli kozmetiklerin yanı sıra kalkan ve mühür gibi ürünlere de erişebileceksiniz. Nyaal’ın Gazabı isimli eldiven kozmetiği ise oldukça havalı görünüyor.

Fiyatından sonra bir diğer üzücü haber ise oyunda Türkçe dil desteğinin olmaması. Aslında bu çok alışıldık bir durum lakin 2023 senesinde özellikle böyle büyük firmalardan ufak jestler beklemiyor değiliz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: