Assassin’s Creed Shadows Çıkış Tarihi Duyuruldu! İşte Fiyatı!

Assassin's Creed Shadows nihayet duyuruldu!

Paylaş

Assassin’s Creed Shadows çıkış tarihi nihayet duyuruldu! Ubisoft’un resmi YouTube kanalında ilk fragmanı yayınlanan AC Shadows’un çıkış tarihi ve ön sipariş fiyatı açıklandı!

Assassin’s Creed Shadows Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Ubisoft’un resmi YouTube kanalında yayınlanan Assassin’s Creed Shadows videosuna göre oyun 15 kasım 2024 tarihinde yayınlanacak. Çıkış tarihi belirlenen videoyla birlikte ayrıca oyunun tam oynanış videosu içinse Haziran 2024 tarihi işaret edildi. Ayrıca aşağıdaki videodan da Ubisoft’un oyun hakkında paylaştığı resmi Assassin’s Creed Shadows fragmanını izleyebilirsiniz.

Daha öncesinden Assassin’s Creed Red projesi olarak bilinen oyun hakkında söylentileri Assassin’s Creed Red Sonrası Seri Değişebilir içeriğinde paylaşmıştık. Oyun hakkındaki söylentilere ve Ubisoft’un Assassin’s Creed serisi için gelecek planlarına ilgili içeriğimizden göz atabilirsiniz.

Assassin’s Creed Shadows Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Assassin’s Creed Shadows’un, Standart, Gold ve Ultimate Edition olmak üzere üç farklı ön sipariş paketi bulunuyor. İşte paketlere göre fiyat listesi:

  • Standart Edition: 1.749 TL
  • Gold Edition: 2.749 TL
  • Ultimate Edition: 3.249 TL
Assasin's Creed Shadows Fiyatı
Assasin’s Creed Shadows’un Standart Edition fiyatı: 1.749 TL

Oyun hakkında tahmin edilen fiyat değerleri zaten bu şekildeydi, beklenmedik ekstra bir durum yok. Oyunun hikayesinden kısaca bahsetmeden önce oyunu ön siparişle almak istiyorsanız bu bağlantıyı takip ederek Ubisoft’un resmi Assassin’s Creed Shadows sayfasına gidebilir ve oyunu yukarıdaki fiyatlardan ön sipariş verebilirsiniz.

Şimdi gelelim oyunun hikayesine; Oyunu bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse AC serisinin yeni bir oyunu olan Shadows, Japonya’nın Iga vilayetinde usta Şinobi Suikastçı Naoe ile birlikte sahip olduğu gücü ve kudretiyle öne çıkan Afrika kökenli Samuray Yasuke’nin kesişen hikayesini ele alıyor.

Kaostan istikrara, karanlıktan aydınlığa… Yeni Creed güneşi Japonya’da yükseliyor.

Ubisoft

AC serisine yeni bir oyun eklenmesiyle birlikte kronolojik oynama sırası içeriğini siz bu haberi okurken çoktan güncellemiş olacağız. Ubisoft’un yeni oyunu gelirken önceki serileri kronolojik olarak deneyimlemek isteyen AC severleri Assassin’s Creed Kronolojik Oynama Sırası içeriğimize bekliyoruz.

Hikayeye dönecek olursak Ubisoft, fragmanı yayınladıktan dakikalar sonra Naoe ve Yasuke’nin hikayesini anlatan yeni bir YouTube videosu daha paylaştı. Hemen aşağıdan Naoe ve Yasuke’nin hikayesini ve bu karakterlerin kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

Assasin’s Creed Shadows: Naoe ve Yasuke Kim?
Berke Meriç
Berke Meriç
Oyun oynarım, içerik üretirim ve döngü başa döner. Çocukluğumda tanıştığım video oyunları hakkında içerikler üretiyor ve hala çocukluğumdaki gibi oyunlar oynuyorum!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: