Assassin’s Creed Mirage Ücretsiz Deneme Sürümü Çıktı: Son Tarih 30 Nisan

Paylaş

Ubisoft’un şimdilik son AC oyunu olan Assassin’s Creed Mirage ücretsiz şekilde kısa süreliğine oynanabiliyor. Ubisoft Connect üzerinden oyunun iki saatlik deneme sürümünü, 30 Nisan’a kadar oynayabiliyorsunuz. Valhalla’dan tanıdığımız Basim’in Bağdat’taki macerasının tadına bakmak için güzel bir fırsat.

Assassin’s Creed Mirage, 30 Nisan’a kadar ücretsiz oynanabiliyor

Ubisoft Connect üzerinden Assassin’s Creed Mirage ücretsiz sürümü, 30 Nisan’a kadar oynanabiliyor. Deneme sürümü tadında oyunu 2 saat boyunca oynayabilir ve ilerlemenizi, satın almanız durumunda doğrudan oyununuza taşıyabilirsiniz. Bu da yaklaşık 20-25 saatlik bir senaryoya sahip oyunun yaklaşık %10’luk kısmını deneyebileceğinizi gösteriyor.

Assassin's Creed Mirage ücretsiz deneme sürümü çıktı
Assassin's Creed Mirage Ücretsiz Deneme Sürümü Çıktı: Son Tarih 30 Nisan

Eğer oyunu denemeden önce bilgi sahibi olmak ve yapısını, sunduklarını öğrenmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Geçen yıl sizler için yayımladığımız Assassin’s Creed Mirage incelemesi size bu konuda yardımcı olabilir.

Peki sizi bu oyunda neler bekliyor olacak?

Öncelikle, deneme sürümünü oynamayı düşünüyorsanız serinin son ARPG üçlemesi olan Origins, Odyssey ve Valhalla’yı tamamen unutmanız gerekiyor. Zira Assassin’s Creed Mirage, daha çok Unity ve Rogue’a kadar olan diğer AC oyunlarının temasını paylaşıyor. Gizliliğin ön planda olduğu, seviye sisteminin bulunmadığı ve eşya geliştirme seçeneklerinin minimal tutulduğu bir oyun olarak öne çıkıyor. Bu nedenle beklentileri yeni üçlemeden değil de klasik Assassin’s Creed oyunlarından yana tutmakta fayda var.

Assassin’s Creed Mirage 5 Ekim 2023 tarihinde yayınlanmıştı. Ubisoft’un popüler serisinin şimdilik son oyunu olarak yerini koruyor. An itibarıyla Ubisoft Connect ve Epic Games Store üzerinde bulunabilir. Epic Games Store’da 849,00₺’lik fiyatıyla listeleniyor. Peki siz Assassin’s Creed Mirage ücretsiz deneme sürümünü oynamayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: