Söylenti: Assassin’s Creed Black Flag Remake Geliştiriliyor Olabilir!

Paylaş

Çoğu oyuncu tarafından belki de serinin en iyi oyunu olarak gösterilen Assassin’s Creed Black Flag için ilginç bir iddia ortaya atıldı. Söylentilere göre oyunun Remake sürümü şu an geliştirme aşamasındaymış.

Assassin’s Creed Black Flag Remake nasıl olurdu?

Söylentilere göre geçtiğimiz sene Eylül ayında Assassin’s Creed Black Flag Remake projesinin geliştirme süreci başlamış olabilir. Ubisoft’un Singapur stüdyosunda baş sanatçı olarak görev yapan bir geliştiricinin LinkedIn sayfasında konu hakkında ilginç detaylar yer alıyor.

X platformunda JorRaptor isimli bir kullanıcı, Ubisoft’un Singapur stüdyosunda baş sanatçı olarak görev yapan bir geliştiricinin LinkedIN sayfasındaki ilginç durumu gözler önüne seriyor. Sanatçının deneyimler kısmında “Unannounced Project” isimli bir Assassin’s Creed oyunu var. Yani daha önce duyurulmamış olan bu proje yeni ve hiç bilmediğimiz bir oyuna işaret ediyor. Peki bu oyunun Black Flag Remake olabileceğini nasıl tahmin ediyoruz?

Kısa bir araştırma sonucunda bu deneyimi paylaşan diğer Ubisoft Singapur çalışanlarının da olduğu görülebiliyor. Ayrıca bu geliştiricilerin çok büyük bir kısmı, Skull & Bones projesinde de uzun süredir yer alıyor. Muhtemelen Ubisoft, korsancılık ve gemi kullanımı tarzındaki geliştirmeye odaklanmış çalışanlarına Assassin’s Creed Black Flag Remake projesini teslim etmiş. Elbette bunlar bir söylenti. Konuşulanlardan çok daha farklı bir oyun karşımıza çıkabilir. Bu sebeple bekleyip göreceğiz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: