Apex Legends: Arsenal Karakterleri Yepyeni Kostümlere Kavuşuyor!

Paylaş

Apex Legends oynarken birbirinden farklı birçok kozmetik eşyayı elde edebileceğiniz Dressed to Kill Collection Etkinliği, Armed and Dangerous oyun moduyla birlikte yayında.

Dressed to Kill Collection etkinliği başladı!

Respawn Entertainment ve Electronic Arts (EA) imzalı Apex Legends: Arsenal’a Dressed to Kill Collection adı verilen yepyeni bir etkinlik geldi. 4 Temmuz Salı gününe kadar sürecek olan bu etkinlik, tüm Apex Legends hayranlarına yepyeni kozmetik eşyaların kapısını aralıyor.

Apex Legends: Arsenal - Dressed to Kill
Apex Legends: Arsenal – Dressed to Kill Collection

Etkinlik boyunca oyuncular, savaş alanında farklı görüntüleriyle göz kamaştıracakları 24 adet kozmetik eşya elde edebiliyorlar. Bunların arasında Ash, Crypto, Horizon ve daha fazla karakter için yepyeni kostümler ve etkinlik ödül ağacından elde edilebilen eşyalar bulunuyor. Eğer oyuncular sunulan bu kozmetik eşyaların 24’ünü, etkinlik bitmeden önce elde etmeyi başarırsa Horizon’ın ata yadigarı silahı Gravity Maw’u otomatik olarak elde edebiliyorlar.

Kostümlerin yanında Dressed to Kill Collection Etkinliği’yle birlikte, yine etkinlik boyunca sürecek olan Armed and Dangerous oyun modu da oyuna eklendi. Oyuncuların sadece pompalı ve dürbünlü tüfeklerle savaşabildiği bu oyun modu, oyuncuların alışılagelmedik çatışmalar yaşamasına olanak tanıyor.

Apex Legends: Arsenal Dressed to Kill Collection Etkinliği’nin fragmanını izlemek için buraya tıklayabilir, etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: