Ana Sayfa Oyun Haberleri Diğer Apex Legends 20. Sezonu Breakout İle Oyuncuların Karşısına Çıkıyor

Apex Legends 20. Sezonu Breakout İle Oyuncuların Karşısına Çıkıyor

Apex Legends 20. Sezonu Breakout İle Oyuncuların Karşısına Çıkıyor
Apex Legends 20. Sezonu Breakout İle Oyuncuların Karşısına Çıkıyor

Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Apex Legends artık 20. Sezonuyla oyunculara göz kırpıyor. Breakout sezonu için yayınlanan fragman içerisinde tüm detayları görebiliyoruz.

Apex Legends Breakout sezonuyla karşımıza çıkıyor

13 Şubat tarihinde çıkacak Apex Legends Breakout sezonu için geri sayıma geçildi. Yeni içeriklerin yer aldığı 20. Sezon öncesinde yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdan seyredebilirsiniz;

Bu sezon içerisinde Legend yükseltmeleri sizleri bekliyor olacak. Oyuncular, Legend’ların seviyelerini yükseltmek için EVO puanları kazabilecek ve bu puanları kazandıkça yetenek yükseltmelerinden dilediğini seçebilecek. Öte yandan sezon boyunca açılabilecek yeni ödüllerde Apex Legends oyuncularını bekliyor olacak.

Ayrıca konsol oyuncularını sevindirecek bazı yeniliklerde söz konusu. Dokunma teknolojisi ve uyarlanabilir tetikleyiciler gibi geliştirmeler bu sezonla birlikte oyunculara sunulacak yenilikler olacak. Bunun yanı sıra 120 FPS performans modu ile birlikte de artık oyun anlayışını çok daha başka bir boyuta getirme şansınız bulunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz