Uygun Ön Sipariş Fiyatıyla Karşımıza Çıkan Alan Wake 2’ye Zam Geldi

Paylaş

Geçtiğimiz gün gerçekleşen PlayStation Showcase 2023 içerisinde duyurulan ve seriye yeni bir soluk getirecek olan Alan Wake 2, PC tarafında ön siparişe açılmış ve oldukça uygun bir fiyattan satışa sunulmuştu.

Alan Wake 2’ye zam geldi

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen Alan Wake 2, geçtiğimiz günlerde duyurusu ve oynanış videosu ile bizleri heyecanlandırmayı başarmıştı. PC tarafında Epic Games Store platformuna özel olacak oyun için ön sipariş süreci de başlamıştı. Henüz dün standart sürümü 322,00 TL olan oyuna bugün zam gelmiş bulunuyor.

Alan Wake 2
Alan Wake 2

Oyunun standart sürümü 322,00 TL’den 599,00 TL‘ye çıkarken, Deluxe sürümü ise 452,00 TL’den 839,00 TL‘ye yükselmiş durumda. Henüz oyunun çıkmasına aylar varken gelen bu zam ise biz oyuncuları derinden üzdü. Şimdiden fiyat artışı görüldüyse çıktıktan sonra nasıl bir zam yiyeceği de tahmin edilebiliyor.

PC tarafında Epic Games Store üzerinden satın alınabilen Alan Wake 2 dışında ön siparişe açılan bir diğer oyun ise Assassin’s Creed Mirage olmuştu. Onu da Epic Games Store mağaza sayfası üzerinden ön sipariş ile satın alabiliyorsunuz. Standart sürümü 329,00 TL‘den satışa çıkan Mirage’in de fiyat artışına gitmesi çok muhtemel duruyor. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanızda fayda var dostlar.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: