Fiyatlar Yükselmeden Alın: Assassin’s Creed Mirage ve Alan Wake 2 Aşırı Ucuz!

Dün PlayStation Showcase 2023 sırasında karşımıza çıkan Alan Wake 2 ve Assassin’s Creed Mirage, an itibarıyla Epic Games Store’da sudan ucuza satılıyor. Eğer iki oyun da ilginizi çekiyorsa fiyatlar güncellenip yükselmeden almanızı tavsiye ediyoruz. Aynı platformda daha önce de benzer olaylar yaşanmış ve sonrasında ne yazık ki fiyatlar “olması gereken” yüksek fiyatlara güncellenmişti. Bu nedenle elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Alan Wake 2 ve Assassin’s Creed Mirage fiyatı EGS’de inanılmaz ucuz

Bugün 300 TL civarı fiyatlara inanılmaz ucuz dediğimiz için çok üzgünüz fakat durum maalesef böyle. Ubisoft’un yeni oyunu ve Remedy’nin beklenen devam oyunu şu anda Epic Games Store üzerinde oldukça uygun fiyatlara satılıyor. Muhtemelen çok yakın bir zamanda fiyatlar güncellenerek asla alışamadığımız normal seviyelere geri yükselecek.

Assassin's Creed Mirage ve Alan Wake 2 EGS'de aşırı ucuza satılıyor.
Assassin’s Creed Mirage ve Alan Wake 2 EGS’de aşırı ucuza satılıyor.

An itibarıyla iki oyunun da platformlarda fiyatları şöyle:

  • Assassin’s Creed Mirage: 329,00 Türk Lirası
  • Assassin’s Creed Mirage Deluxe Edition: 399 Türk Lirası
  • Alan Wake 2: 322,00 Türk Lirası
  • Alan Wake 2 Deluxe Edition: 452 Türk Lirası

Özellikle Deluxe Edition fiyatları yükseldikten sonra muhtemelen çok çılgın seviyelere gelecektir. Satın almayı düşünen ve oyunu merak edenler Epic Games Store platformundan oyunları şu anda oldukça uygun fiyata alabilirler.

Remedy Entertainment’ın geliştirdiği Alan Wake 2, dün gerçekleşen PlayStation Showcase 2023 etkinliği sırasında duyurulup oldukça heyecan yaratmıştı. Aynı şekilde Assassin’s Creed Mirage’ın ilk oynanış videosu ve çıkış tarihi de yine aynı etkinlikte gösterildi. PlayStation Showcase 2023’te gösterilen bütün oyunları ilgili yazımızdan okuyabilirsiniz.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar