Age of Mythology: Retold Türkçe Dil Desteğine Sahip Olacak

Paylaş

Dün akşam saatlerinde yapılan açıklamalara göre Age of Mythology: Retold çıkış yılı, desteklediği diller ve yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Steam mağaza sayfası da açılan oyunun ön sipariş fiyatı ise henüz belli değil.

Age of Mythology: Retold Türkçe dil desteğine sahip olacak

World’s Edge, Forgotten Empires, Tantalus Media, CaptureAge ve Virtuos Games tarafından geliştirilen, Xbox Game Studios tarafından yayınlanacak olan Age of Mythology: Retold için en güncel bilgileri dün akşam saatlerinde öğrenme şansına eriştik. Yaklaşık 5 dakikalık bir video içerisinde oyunun çıkış yılı başta olmak üzere çeşitli içerik bilgilendirmeleri ve yeni oyun içi görüntülere erişebildik.

Age of Mythology: Retold Türkçe dil desteğine sahip olacak
Age of Mythology: Retold Türkçe dil desteğine sahip olacak

Açıklamalara göre oyun 2024 yılı içerisinde karşımıza çıkacak. Henüz net bir ay belirlenmiş değil ancak bu yıl içerisinde oynama şansına erişeceğiz. Steam sayfası da açılan yapımın desteklediği diller arasında Türkçe de bulunuyor. Yunan, İskandinav, Mısır ve Atlantis Mitolojilerini içerecek yapım bizleri nostaljik dönemlerimize geri götürecek. Age of Mythology: Retold’u Türkçe dil desteği ile oynamak çok keyifli olacağa benziyor.

Xbox Game Pass’e geliyor!

Ön sipariş fiyatı henüz açıklanmadı belki ama, zaten Xbox Game Pass içerisine dahil olacağını da söyleyelim. Çıktığı dönem PC, Xbox konsolları ve Game Pass içerisinde yer alacak. Şayet bir Xbox Game Pass aboneliğiniz varsa o halde sadece piyasaya sürülmesini beklemek durumundasınız diyebiliriz.

Dün akşam saatlerinde yayınlanan açıklama videosuna aşağıdan ulaşabilir ve oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca açılan Steam mağaza sayfasına da buradan erişebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: