Marvel’in Yeni Dizisi Agatha All Along İçin İlk Fragman Yayınlandı

Paylaş

WandaVision dizisinde ilk defa karşımıza çıkan Agatha Harkness karakterine odaklanacak yeni dizi Agatha All Along için ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Agatha All Along için ilk fragman

2021 yılında yayınlanan WandaVision dizisi sırasında tanışma şansına eriştiğimiz Agatha Harkness karakterine odaklanacak yeni bir Marvel dizisi geliyor. Aslında daha önceden duyurulan fakat yayın tarihi belli olmayan Agatha All Along dizisi için ilk tanıtım fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Marvel bünyesinde bir ilki gerçekleştirecek olan dizi için artık geri sayıma geçebiliriz.

Agatha All Along dizisi 18 Eylül tarihinde yayın hayatına başlayacak. Disney+ üzerinden izlenebilecek dizinin Marvel bünyesinde bir ilki gerçekleştireceğini de söylemek istiyoruz. Kendine ait bir çizgi roman serisi olmayan karakterleri sadece “yan karakter” olarak kullanan Marvel, Agatha Harkness için başlı başına bir televizyon dizisi çekiyor diyebiliriz. Ayrıca bu dizi, Marvel’in cadılar ve büyüler konusunda bizlere uzun zamandır anlatmak istediği pek çok noktayı da detaylandıracak. Böylelikle ileride çıkacak filmlere ve dizilere de kapı aralanmış olacak.

Şayet Marvel dizilerinin akıbetini merak ediyorsanız veya hangi sıralama ile izlenmesi gerektiğini bilmiyorsanız sizleri düzenli olarak güncellediğimiz Marvel dizileri başlangıç rehberi yazımıza davet edelim.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: