5 Farklı Assassin’s Creed Oyununu Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oynayın!

Paylaş

Mirage için önümüzde 2 ay kadar bir süreç bulunuyorken, Ubisoft tarafından şahane bir hafta sonu etkinliği geldi. 5 Farklı Assassin’s Creed oyununu bu hafta sonu tamamen ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

5 Assassin’s Creed oyununu hafta sonu boyunca istediğiniz gibi deneyimleyin

10 Ağustos Perşembe günü başlayacak etkinlik, 14 Ağustos Pazartesi günü sona erecek. Bu süreç içerisinde beş farklı Assassin’s Creed oyununu tamamen ücretsiz olarak deneyimleme şansına erişeceksiniz. Peki hangi oyunlar oynanabilir olacak merak ediyor musunuz?

5 Assassin's Creed oyununu istediğiniz gibi deneyimleyin
5 Assassin’s Creed oyununu istediğiniz gibi deneyimleyin

Assassin’s Creed Valhalla, Assassin’s Creed IV: Black Flag, Assassin’s Creed II, Assassin’s Creed Brotherhood ve Assassin’s Creed Revelations oyunlarından istediğinizi deneyimleyebilirsiniz. Viking çağından korsanların hükmettiği kıyılara, Rönesans döneminden suikastçıların gizemli oluşumuna kadar birçok hikayeyi bu hafta sonu boyunca tamamen ücretsiz olarak oynama fırsatına sahip olacaksınız. Tabii unutmamakta fayda var, bu ücretsiz hafta sonu etkinliği bittiği takdirde oyunlar tekrar satış fiyatına yükselecek.

Ancak Ubisoft bir güzellik daha yapıyor; ücretsiz hafta sonu boyunca Assassin’s Creed oyunları %85’e varan indirimler ile satışa sunuluyor. Ayrıca hafta sonu boyunca oynadığınız oyundaki ilerlemenizi otomatik olarak kaydediyor ve şayet oyunu satın alırsanız tüm kaydınızı geri aktarıyor. Böylelikle “Bitiremedim!” derdi de ortadan kalkmış oluyor.

PC tarafında Assassin’s Creed Valhalla dışındaki diğer tüm oyunlar Ubisoft Connect üzerinden indirilebilir olacak. Valhalla ise hem Ubisoft Connect hem de Epic Games Store üzerinden denenbilir hale gelecek. Ayrıca 8 Ağustos günü Epic Games Store üzerinde Valhalla ön yüklemesi yapılabilir olacak.

Xbox tarafında ise beş oyunun tamamı Xbox Live Gold abonelerine açık olacak. İster Series X/S cihazından isterseniz Xbox One cihazından erişip oynama şansınız olacak. PlayStation kısmında ise Assassin’s Creed Valhalla 8 Ağustos tarihinde ön yüklemeye açılacak. Assassin’s Creed IV: Black Flag dışındaki diğer oyunlar ise Ezio Collection paketiyle birlikte ücretsiz olarak indirilip denenebilecek.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: