Yerli Yapım Dogs Club Piyasaya Sürüldü

Paylaş

Montee Games tarafından geliştirilen yerli yapım Dogs Club, bugün Steam üzerinde “Erken Erişim” sürecinde çıktı.

Parkur oyunlarını seven Dogs Club’a göz atsın!

İster tek oyunculu, isterseniz arkadaşlarınız ile birlikte zorlu parkurlardan geçeceğiniz ve bu parkurları en kısa sürede tamamlamaya çalışacağınız yerli oyun Dogs Club, bugün Steam mağaza sayfasında yerini aldı. Şu an için Erken Erişim sürecinde bulunan oyun, kullanıcılardan aldığı geri bildirimler ile birlikte çok daha iyi bir noktaya gelmek istiyor.

Parkur oyunlarını seven Dogs Club'a göz atsın!

Oyun içerisinde yer alan farklı parkurlar sayesinde daha zengin ve geniş bir oyun anlayışı sağlanıyor. Günümüzde popüler olan bu tür parkur oyunlarına iyi bir alternatif olabilecek yapım, şimdiden kullanıcıların ilgisini çekmiş durumda. Geliştirici Montee Games ise daha önce Bad Way isminde bir hikâyeli aksiyon oyunu piyasaya sürmüştü.

Normal fiyatı 2,99 USD olan yapım, çıkış sürecinde %15 indirim ile birlikte 2,54 USD‘ye satın alınabiliyor. Steam mağaza sayfasına ulaşmak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: