2024 Yılında Çıkacak Call of Duty Özüne Geri Dönmeyi Planlıyor

Paylaş

Call of Duty: Modern Warfare III ile hayal kırıklığı yaratan seri, 2024 yılında özüne dönmeye hazırlanıyor. Bir sonraki Call of Duty oyunu Black Ops ismini taşıyacak.

Call of Duty serisi Black Ops’a geri dönüyor

Modern Warfare III ile bekleneni pek veremeyen seri, 2024 yılında tekrar atağa geçmek adına sevilen markası Black Ops’a geri dönecek. Treyarch tarafından uzun bir süredir geliştirilen bu yeni Call of Duty oyunu hakkında ilk sızıntılara ulaşma şansına eriştik. Activision’a yakın kaynaklar tarafından doğrulanan bu bilgi, serinin 2024 yılında tekrar şaha kalkabileceğini gözler önüne seriyor.

Call of Duty serisi Black Ops'a geri dönüyor
Call of Duty serisi Black Ops’a geri dönüyor

Treyarch’ın bir önceki geliştirdiği Call of Duty oyunu olan Call of Duty: Black Ops Cold War 2020 yılında çıkmış ve görece iyi bir oyun olarak hafızalarda yer etmişti. Seriye yeni bir soluk getirecek ve eski günlerine döndürecek olan yeni oyunun isminin ise Call of Duty: Black Ops Gulf War olabileceği konuşuluyor. Çeşitli kaynaklara göre oyun “Körfez Savaşı” dönemini konu alacak ve şimdiden şirket içerisinde isim önerileri dönmeye başlamış bile.

Körfez Savaşı dönemi sırasında geçmesi planlanan bu yeni Call of Duty oyununun halen geliştirme aşamasında olduğu söyleniyor. 2024 yılında çıkması planlanan yapım hakkında daha fazla bilgiyi alabilmek için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: