Söylenti: Yeni Call of Duty Oyunu Modern Warfare 2’nin Devamı Olabilir

Paylaş

Oyun basınından raporlarıyla bilinen Jason Schreier’a göre Activision’ın yeni Call of Duty oyunu için farklı planları var. Bloomberg’de yayınlanan rapora göre şirket “bağımsız, tam fiyatlı ve aynı zamanda Modern Warfare 2’nin bir uzantısı gibi” hissettiren bir oyun geliştirmeye çalışıyor. Bu iddialar oyuna aşina, muhtemelen şirket içinde temasları olan insanlardan geliyor.

Yeni Call of Duty oyunu Modern Warfare 2’nin bir uzantısı gibi olabilirmiş

İddiaya göre Modern Warfare 2’nin haritaları ve oyun modlarının yeni Call of Duty oyununa taşınması planlanıyor. Ancak Schreier’ın kaynakları, oyunun bu yılın sonunda piyasaya sürülmesinden önce planların değişebileceğinin de altını çiziyor. Bu nedenle hem söylenti niteliğinde olan hem de henüz bir kesinliği olmayan bu bilgilere yabancıların da dediği gibi “bir avuç tuz ile” yaklaşmakta fayda var.

Yeni Call of Duty oyunu Modern Warfare II'nin bir uzantısı gibi olacak iddiası ortaya çıktı.

Daha önce gelen raporlara göre 2023, tamamıyla yeni bir Call of Duty oyununun çıkmayacağı bir yıl olarak gösteriliyordu. Bu yıl Activision’ın yeni oyun yapmaktan ziyade tek oyunculu bir senaryo ve birkaç çok oyunculu modu ile birlikte büyük bir genişleme paketi yayınlanacağı düşünülüyordu. Son raporlara göre bu iddia çürütülmüş oldu. Öyle görünüyor ki bu yıl da yeni bir CoD oyunu göreceğiz.

Henüz herhangi bir resmi detay paylaşılmadığı için yeni Call of Duty oyunu şimdilik bir söylentiden ibaret. Ancak detaylar gelmeye başladıkça sizi en hızlı şekilde haberdar etmeye gayret edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: