Xbox Sunumundaki Videoların Neredeyse Tamamı Oynanış Görüntüleri İçerecek

Paylaş

3 gün sonra düzenlenmesi planlanan Summer Game Fest 2023 içerisinde Xbox cephesi de bulunuyor elbette. Ancak bu cepheden gelen bilgiler hepimizi heyecanlandırmış durumda.

Xbox sunumu videoları ilgi çekici olacak

11 Haziran Pazar günü Türkiye saati ile 20:00’de başlayacak Summer Game Fest 2023 Xbox sunumu içerisinde heyecan verici detaylar bulunuyor. Geçtiğimiz gün Xbox’tan Aaron Greenberg’ün Twitter üzerinden yayımladığı bir gönderi sonrasında kullanıcılardan gelen yorumlara ilginç bir cevap bırakıldı. Bir Twitter kullanıcısı Aaron’a sunum içerisinde gösterilecek oyunların videolarının CGI olup olmayacağını sordu. Aaron Greenberg’ün cevabı ise şöyle;

“Etkinlik içerisindeki oyunlarımızın hiçbiri tam olarak CGI fragmanlara sahip değil. Her video ya oyun içi çekim yada motor içi çekim görüntülerini içeriyor. Yada bazı sinematikler ile birlikte kaydedilmiş oyun içi görüntülerden oluşuyor. Fragmanlarımızın her biri hayranlarımız ve takipçilerimiz için anlaşılır olacak.” Cevabını verdi.

Xbox Games Showcase sonrası tamamen Starfield’a odaklanacak bir sunum daha düzenlenecek. Verilen yanıta göre Starfield içerisinden de detaylı oynanış videosu görmemiz çok olası duruyor. Gelişmeleri merakla takip ediyor olacağız.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: