KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

WWE 2K24 Duyuruldu: WrestleMania 40 Yaşına Giriyor!

Paylaş

Amerikan güreşi sevenler sıkı dursun! WWE 2K24 duyuruldu ve WrestleMania’nın 40. yaşına özel içerikler tanıtıldı.

WWE 2K24 ne zaman çıkacak?

Her sene Mart ayı kapımızı çaldığı zaman önümüze düşen ve bizleri eğlendirmeyi başaran WWE 2K serisinin yeni abisi WWE 2K24, bu sene 8 Mart tarihinde çıkacak. PlayStation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek en yeni WWE oyununun kapak yıldızı ise Cody Rhodes oldu.

WWE 2K24 ne zaman çıkacak?

Geçen sene çıkan WWE 2K23, ülkemizde yanlış fiyatlandırma ile oldukça ucuz bir şekilde Steam kütüphanesine eklenebilmişti. Bu hata daha sonra düzeltilse bile özellikle seriyi unutanlar veya uzun bir süredir oynamaya fırsat bulamayanlar özlem giderebilmişti. Haliyle WWE 2K24’ün bekleyeni de bir hayli fazla diyebiliriz.

Özel bir WrestleMania sürümü içerisinde The Undertaker, Hulk Hogan, The Rock ve Stone Cold Steve Austin gibi efsaneleşmiş yıldızların yer aldığı ek içerikler olacak. Ancak bu sürümü satın almayanlar için de efsane isimlerin ileride bir ek paket olarak piyasaya sürülebileceği tahmin ediliyor.

Yeni özellikler ve geliştirmeler ekleniyor

WWE 2K24’ün ana şov oyun modu WrestleMania’nın 40. yılına özel içerikler ile süslenecek. Ayrıca WrestleMania’nın 40 yıllık mazisinde akıllardan çıkmayan maçların bir kopyasını oynama şansımız olacak. Öte yandan oyuna dört yeni maç türü ekleniyor. Özel konuk hakem maçı, ambulans maçı, eldiven maçı ve tabut maçı olmak üzere dört farklı maç ile birlikte oyuna daha farklı içerikler eklenecek.

Oyunun standart sürümü PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 59,99 dolar olarak satışa sunuluyor. Ancak PlayStation 5 ve Xbox Series X/S cihazlar için ise 69,99 dolardan satın alınabilecek. Şayet “40 Years of Wrestlemania” paketini satın almak isteyen kullanıcıların 119,99 doları gözden çıkarması gerekiyor. Bu da haber yazılış tarihindeki güncel dolar kuru ile birlikte 3.630,54 Türk Lirası demek.

Oyunun Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. PC için istenen sistem gereksinimi bilgileri ise önümüzdeki günlerde mutlaka açıklanacaktır.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: