Hooded Horse, Workers & Resources: Soviet Republic Oyunu İle Anlaşma İmzaladı

Paylaş

Hooded Horse’un yayınevi, Workers & Resources: Soviet Republic oyunun geliştiricisi olan 3DIVISION ile ortaklık kurulduğunu açıkladı. Popüler şehir kurma oyunu olan Soviet Republic, yayıncının birinci sınıf oyunları arasına katılacak.

Workers & Resources: Soviet Republic’e Hooded Horse desteği

Workers & Resources: Soviet Republic, Sovyet temasını barındıran bir şehir kurma oyunu. Kendi cumhuriyetinizi kuracak, onu yüceltecek ve fakirlikten başladığınız bu toprakları daha da zenginleştirmeye çalışacaksınız. Ayrıca endüstriyel bir süper güce ulaşmak için çaba vereceksiniz.

Oyun içerisinde ekonominizi planlı bir şekilde yürütmeniz gerekiyor. Yerleşim bölgelerini planlayacak ve vatandaşların refahı için çalışacaksınız. Ekonomik ve altyapısal düzenlerin de tamamen oturmuş olması gerekiyor. Sovyet mimarisiyle buluşacağınız bu şehir kurma oyununa Steam üzerinden erişebilirsiniz. Aynı zamanda oyunun mod desteği de bulunmakta.

Hooded Horse, Workers & Resources: Soviet Republic Oyunu İle Anlaşma İmzaladı
Workers & Resources: Soviet Republic

Şu an Erken Erişim aşamasında yer alan oyun, 1.0 güncellemesiyle birlikte Tam Sürüme geçecek. Bu süreç içerisinde yayıncı olarak Hooded Horse yer alıyor. Ekip, Tam Sürüm dönemi boyunca tüm çalışmaları bu tarafa yoğunlaştırmayı hedefliyor. Oyun şu anda İngilizce’den Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Çekçe, Macarca, Romence, Ukraynaca, Rusça, Brezilya Portekizcesi, Basitleştirilmiş Çince, Korece ve Japonca’ya yerelleştirilmiş durumda. Ayrıca önümüzdeki günlerde farklı dil desteğinin de ekleneceği belirtiliyor. Bunların içerisinde Türkçe olması da muhtemel.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: