Wo Long: Fallen Dynasty Satış Rakamları ve Oyuncu Sayısı Açıklandı

Paylaş

KOEI Tecmo’nun oyunu Wo Long: Fallen Dynasty satış rakamları ve oyuncu sayısı gibi yeni istatistikleriyle karşımıza geliyor. İlk günden Xbox Game Pass kütüphanesine de eklenen oyun bunun da yardımıyla 3.8 milyon oyuncuya erişmeyi başarmış durumda. Buna ek olarak oyunun satış rakamları da 1 milyon birimi aşmış durumda. Steam’de de satılan oyun, oyuncuların istediği platformlardan erişmesine olanak sağlıyor.

Wo Long: Fallen Dynasty satış rakamları 1 milyonu geçti ve 3.8 milyon oyuncusu var

Team Ninja tarafından geliştirilen ve KOEO TECMO Europe tarafından yayınlanan yeni RYO oyunu Wo Long: Fallen Dynasty satış rakamları dünya genelinde 1 milyonu geçmiş durumda. Basın bülteniyle iletilen resmi duyuruya göre satışlar PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC platformunda dijital ve fiziksel olarak satılan birimlerin toplamını oluşturuyor. PC Game Pass sayesinde de oyun 3.8 milyon oyuncuya ulaşmayı başarmış durumda.

KOEI Tecmo'nun oyunu Wo Long: Fallen Dynasty satış rakamları ve oyuncu sayısı gibi yeni istatistikleriyle karşımıza geliyor. İlk günden Xbox Game Pass kütüphanesine de eklenen oyun bunun da yardımıyla 3.8 milyon oyuncuya erişmeyi başarmış durumda. Buna ek olarak oyunun satış rakamları da 1 milyon birimi aşmış durumda. Steam'de de satılan oyun, oyuncuların istediği platformlardan erişmesine olanak sağlıyor.
Wo Long: Fallen Dynasty Satış Rakamları ve Oyuncu Sayısı Açıklandı

Geliştirici Team Ninja, daha önce dünya çapında 7 milyondan fazla satan ve sevilen NioH serisini geliştirmişti. Wo Long’da ise kaos ile yıkılmış üç krallığı konu alan yeni oyunda İmparatorluk Hanedanlığı çöküşün eşiğindeyken, bütün zorluklarla yüzleşmek ve Liu Bei, Cao Cao, Sun Jian gibi güçlü savaşçılarla savaşmak da bir milis askerine kalmış durumda.

Oynanış tarafında ise beş elemente dayanan içerisinde büyü mekaniklerini de bulunduran bir yapımla karşı karşıyayız. Yine her RYO’da olduğu gibi çeşitli iksirlere de yer verilmiş. Oyunun gelecek planında ise ücretsiz güncellemeler yayınlamanın yanı sıra “Battle of Zhongyuan” adında bir DLC paketi yayınlamak var. Haziran ayında ilk DLC çıktıktan sonra peşinden iki tane daha genişletme paketi piyasaya sürülecek.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: