Karanlık Atmosferi İle Ön Plana Çıkan Witchfire İle Tanışın

Paylaş

Tuhaf silahların ve tüyler ürpertici cadıların yer aldığı bir atmosfere sahip olan Witchfire, Painkiller ve The Vanishing of Ethen Carter’ın yaratıcılarının yeni eseri konumunda.

Witchfire nasıl bir oyun?

Karanlık ve fantastik bir dünyayı ayaklarımızın altına seren Witchfire, Souls-like ve Rogue-lite gibi türlerin karışımından oluşuyor. Birinci şahıs kamera açısıyla birlikte oldukça kaotik bir atmosfere ev sahipliği yapan bu oyun, cadılara karşı verilen ölümcül savaşta Kilise’nin gönüllüleri birer cadı avcısına dönüştürmesini konu ediniyor.

Ana karakterimizin amacı ise, korkusuyla nam salmış bir cadının sonunu getirmek. Bu yolda cadının hayalet askerleriyle karşılaşıyor ve bir diğer yandan savaşın seyrini değiştirecek önemli ve antik bir eseri ele geçirmeye çalışıyor.

Witchfire İle Tanışın
Witchfire İle Tanışın

PC sistem gereksinimleri

Oyun PC tarafında Epic Games Store‘a özel olarak piyasaya sürüldü. Oynayabilmek için gereken minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-6600K CPU 3.50GHz (4 çekirdek)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050 Ti

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-8400 CPU 2.80GHz (6 çekirdek)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: