WILD HEARTS’a Yeni Güncelleme Geliyor: Yeni Yaratık Ve Görevler Ekleniyor

Paylaş

WILD HEARTS’a bugün yeni bir güncelleme geliyor ve Tsukuyomi yaratığı oyuna ekleniyor. Bu ayın güncellemesi aynı zamanda dört adet yeni, Mighty ve Volatile Kemono içeren Serial Hunt görevini de oyuna ekliyor.

WILD HEARTS’a Yeni Güncelleme

WILD HEARTS’a bugün yeni bir güncelleme geliyor ve güncellemenin başrolünde yeni bir Kemono olan Tsukuyomi bulunuyor. Son derece korkutucu bir yaratık diyebileceğimiz Tsukuyomi, hem Celestial Thread ile beslenebiliyor hem de güneş ışınlarını soğurarak saldırılarını güçlendirebiliyor. Eğer oyuncular bu Kemono’yu yenmeyi başarırsa, yeni silahlar ve zırh setleri elde etmek için gereken malzemeleri bulabilecekler.

Fuyufusagi Kalesi semalarına yerleşen Tsukuyomi, güneş ışınlarıyla beslenen bir yaratık olarak tanıtılıyor. Tsukuyomi, saldırılarını beslemek için ışığı emer. Enerji toplamaya başladığını fark ettiğinizde bir Pounder, Firework veya benzeri bir Karakuri kullanarak onu etkisiz hale getirmeye çalışın. Sadece fiziksel darbelere karşı son derece dirençli olduğunu unutmayın, bu yüzden akıllı olun ve saldırılarınızı temel yollarla desteklemeye çalışın.

WILD HEARTS’a Yeni Güncelleme
WILD HEARTS’a yeni güncelleme ile son derece korkutucu bir yaratık diyebileceğimiz Tsukuyomi ekleniyor

Aynı zamanda bu güncelleme ile birlikte ana Haritanın Yan Hikayeler bölümüne dört yeni “Seri Av” görevi eklendi. Seri Av görevlerinde, belirli bir süre içinde bir Kemono eldiveni avlamak zorunda kalıyorsunuz. Fakat bu eldivenler birden fazla bulunabiliyor. Öte yandan ise bu avlar esnasında can arttırıcı şifalı su bitkileri de işlevsiz hale geliyor. Bu dört yeni görev, özel olarak Mighty ve Volatile Kemono‘yu içeriyor. Yeni görevler bir hayli zorlayıcı, bu yüzden dikkatli oynamak ve taktiksel kurgular yapmak gerekebiliyor.

Bir hedefi başarılı bir şekilde indirdiğinizde ödülünüz artıyor. Ancak avın herhangi bir aşamasında başarısız olursanız hiçbir ödül alamıyorsunuz. Avcılar, en azından o noktaya kadar vaat edilen ödülleri almak için avı erken bitirmeyi seçebilirler. Her turdan elde edilen ödüllere ek olarak, tüm hedefleri tek seferde başarılı bir şekilde alt etmek, yeni “Sohbet Pulları” ve “İfadeler” kazandıracaktır. Yeni güncelleme hakkında daha fazla detay öğrenmek için WILD HEARTS resmi internet adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: