Watch Dogs Filminin Çekimlerine Başlandığı Duyuruldu

Paylaş

Ubisoft’un ilk kez 2013’te çekimlerine başlamayı düşündüğü Watch Dogs filmi nihayet ete kemiğe bürünmeye başladı. Fransız şirket, paylaştığı resmî duyuru ve fotoğraf ile çekimlerin başladığını onayladı. Şirketin şu ana kadar 3 oyununu geliştirdiği serisi, sinemada da hayranlarla buluşmaya hazırlanıyor.

Watch Dogs filmi prodüksiyon sürecine girdi

Uzun bir süre gizem perdesinin arkasına saklanan film için nihayet resmî duyuru geldi. “Lights_Camera_Action.exe” açıklamasıyla paylaşılan ilk fotoğrafta arkada yüzü görünmeyen gizemli bir adamın, bir bilgisayarın başında oturduğu göze çarpıyor. Hack temasına sahip Watch Dogs filmi için oldukça uygun bir fotoğraf paylaşılmış.

Ubisoft'un ilk kez 11 yıl önce dile getirdiği Watch Dogs filminin prodüksiyon aşamasına girdiği duyuruldu.
Watch Dogs Filminin Çekimlerine Başlandığı Duyuruldu

İlk oyunu 2014’te piyasaya sürülen oyun, Aiden Pearce isimli bir internet korsanının hikâyesini anlatıyordu. Ardından ise onu 2016 ve 2020 yıllarında piyasaya sürülen devam oyunları takip etti. Watch Dogs 2, birden çok kez Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak dağıtılmıştı. Watch Dogs: Legion ise serinin son oyunu ancak oyuncular tarafından eleştirilmiş ve beğeni görmeyi başaramayan bir yapım olmuştu.

Watch Dogs filmi için çok bir detay bilinmese de “Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı” filminden aktör Tom Blyth’in ve “Konuş Benimle” filminden Sophie Wilde’nin rol alacağını biliyoruz. Filmin yönetmenliğini ise Mathieu Turi yapacak.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: