Warstride Challenges 7 Eylül’de çıkıyor!

Paylaş

Dream Powered Games tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayınlanan hızlı tempolu FPS Wartride Challenges, tam sürüme geçiyor.

Warstride Challenges PC’de 1.0 sürümüne geçiyor

Oynanış fragmanında açıklandığı üzere 7 Eylül‘de PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için çıkacak oyun, PC tarafında ise 1.0 sürümüne geçmeye hazırlanıyor. Bu arada, Warstride Challenges’ın “Erken Erişimi” hâlâ Steam‘de oynanmaya devam ediyor. Bir yıllık erken erişim sürecinin ardından toplulukla birlikte hareket eden geliştiriciler, oyuna birçok farklı yeniliği eklemeyi ihmal etmiyor. Öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor olan Warstride Challenges, ister bilgisayara hiç dokunmamış ister deneyimli FPS oyuncuları olsun, yıldırım hızında yarışmak ve iblisleri vurmak isteyen herkes için yapılmıştır.

Warstride Challenges 7 Eylül'de çıkıyor!
Warstride Challenges PC’de 1.0 sürümüne geçiyor

Alternatif oyun seçenekleri için yeni modlar, silahlar ve yetenekler oyun içerisine eklenmiş durumda. Ayrıca oyuncular arasındaki rekabeti artırmak için arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz ve son olarak hanginizin FPS ustası olduğunuzu öğrenebileceğiniz çok oyunculu mod eklendi. Focus Entertainment tarafından gelen topluluk açıklaması şu şekilde; “Erken erişime başladığımızdan beri, diğer oyunculara en iyi seviyeleri oluşturmak için ihtiyaç duydukları araçları sağlamak amacıyla PC’deki topluluğumuza çok fazla zaman ve sevgi ayırdık. Hepsinden önemlisi, 1.0 ile size tonlarca alışılmadık seviye ve yepyeni oyun moduyla daha da fazla içerik getireceğiz.”

Warstride Challenges sistem gereksinimleri

Steam’de erken erişimde bulunan oyunun minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: AMD FX-6300 / Intel Core i5-2500K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2 GB VRAM, AMD Radeon RX 460 / NVIDIA GeForce GTX 660
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 60 FPS – 1920×1080 (Düşük Grafik Ayarı)

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: AMD Ryzen 5 3350GE / Intel Core i7-7700K
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 4 GB VRAM, AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 1060
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 60 FPS – 1920×1080 (En Yüksek Grafik Ayarı)

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: