Kingdom Come: Deliverance’ın Geliştiricileri, Yeni Oyunlarını Duyurmaya Hazırlanıyor

Tekrardan kılıçları kuşanmamız gerekebilir.

Paylaş

Sevilen gerçekçi Orta Çağ rol yapma oyunu Kingdom Come: Deliverance’ı geliştiren Warhorse Studios, yeni oyunlarını duyurmaya hazırlanıyor. Şirket, sosyal medya üzerinde yapmış olduğu bir paylaşım ile birlikte 18 Nisan Perşembe günü Türkiye saati ile 21.00’de yeni oyunlarını tanıtacaklarını açıkladı.

Tahminlerimiz duyurunun Kingdom Come: Deliverance 2 olacağı yönünde

İlk olarak 2018 yılının başlarında piyasaya sürülen gerçekçi rol yapma oyunu Kingdom Come: Deliverance, konu aldığı dönemi başarıyla işlemesi ve gerçekçi yapısıyla oyuncuların kalbini kazanmıştı. 2018’den bu yana oyuna çeşitli güncellemeler ve içerik paketleri gelse de Warhorse Studios, yeni oyun hakkında sessizliğini koruyordu. 18 Nisan saat 21.00’de bozulacak bu sessizliğin, Kingdom Come: Deliverance 2’nin duyurusunu beraberinde getireceğini tahmin ediyoruz. Ayrıca sektördeki sızıntılarıyla tanınan Tom Henderson’ın iddiaları da bu yönde.

Şu anda Warhorse Studios’un nasıl bir duyuru ile karşımıza çıkacağını bilmiyor olsak da sadece birkaç gün içerisinde stüdyonun yeni oyununa dair birçok bilgi edineceğiz gibi görünüyor. Türkiye saati ile 21.00’de gerçekleşecek olan bu duyuru, YouTube veya Twitch üzerinden izlenebilecek. Duyuru gerçekleştiğinde, tüm detayları Atarita’da derliyor olacağız.

Biz de daha önce Kingdom Come: Deliverance 2 ile birlikte görmek istediğimiz her şeyi ele almıştık. Peki siz olası bir Kingdom Come devam oyunu duyurusu ile birlikte neler görmek istiyorsunuz?

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: