Vampire: The Masquerade – Swansong Steam’e Geldi

Paylaş

Geçtiğimiz sene PC tarafında Epic Games Store’a özel olarak çıkan Vampire: The Masquerade – Swansong nihayet Steam’e geldi.

Vampire: The Masquerade – Swansong ile farklı bir bakış açısı yakalayın

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin çıkışı yılan hikayesine dönmesiyle birlikte gözler evrenin başka yapımlarına çevrilmişti. Big Bad Wolf tarafından geliştirilen ve Nacon tarafından 2022 yılında yayımlanan Vampire: The Masquerade – Swansong nihayet Steam mağazalarına geldi.

Oyun daha önce PlayStation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Epic Games Store için çıkmıştı. PC tarafında Epic Games’e özel olarak piyasaya sürülen oyun, aradan geçen bir yılın ardından Steam mağaza sayfalarına geldi. Vampire: The Masquerade – Swansong, sevilen rol yapma oyununu baz alarak ortaya çıkan bir iş olarak karşımıza geliyor. 3 farklı vampir olarak oynanabilen ve Boston şehrinin kaderini belirleyeceğiniz oyun içerisinde evrene dair birçok temel hikaye de yer alıyor.

Vampire: The Masquerade - Swansong
Vampire: The Masquerade – Swansong

Yayıncı Nacon ise son dönemlerde The Lord of the Rings: Gollum sorunuyla yüzleşmeye devam ediyor. Daedalic Entertainment ile ortaklaşa yürütülen bu Yüzüklerin Efendisi kapsamlı proje, oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Vampire: The Masquerade – Swansong sistem gereksinimleri

Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabildiğiniz oyun, ayrıca çıkışa özel %40 indirimle birlikte 255,00 TL gibi bir fiyata satın alınabiliyor. Steam mağazasına gelmesiyle birlikte PC kullanıcılarının merak ettiği bir diğer konu ise Vampire: The Masquerade – Swansong sistem gereksinimleri oldu. İşte minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-2300 veya AMD FX-6100
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, 4 GB veya AMD Radeon HD 7790, 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 23 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20GHz veya AMD FX 6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060, 6 GB veya AMD Radeon RX 590, 8 GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 23 GB kullanılabilir alan

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: