Vampire: The Masquerade – Swansong Steam’e Geldi

Paylaş

Geçtiğimiz sene PC tarafında Epic Games Store’a özel olarak çıkan Vampire: The Masquerade – Swansong nihayet Steam’e geldi.

Vampire: The Masquerade – Swansong ile farklı bir bakış açısı yakalayın

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’nin çıkışı yılan hikayesine dönmesiyle birlikte gözler evrenin başka yapımlarına çevrilmişti. Big Bad Wolf tarafından geliştirilen ve Nacon tarafından 2022 yılında yayımlanan Vampire: The Masquerade – Swansong nihayet Steam mağazalarına geldi.

Oyun daha önce PlayStation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Epic Games Store için çıkmıştı. PC tarafında Epic Games’e özel olarak piyasaya sürülen oyun, aradan geçen bir yılın ardından Steam mağaza sayfalarına geldi. Vampire: The Masquerade – Swansong, sevilen rol yapma oyununu baz alarak ortaya çıkan bir iş olarak karşımıza geliyor. 3 farklı vampir olarak oynanabilen ve Boston şehrinin kaderini belirleyeceğiniz oyun içerisinde evrene dair birçok temel hikaye de yer alıyor.

Vampire: The Masquerade - Swansong
Vampire: The Masquerade – Swansong

Yayıncı Nacon ise son dönemlerde The Lord of the Rings: Gollum sorunuyla yüzleşmeye devam ediyor. Daedalic Entertainment ile ortaklaşa yürütülen bu Yüzüklerin Efendisi kapsamlı proje, oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Vampire: The Masquerade – Swansong sistem gereksinimleri

Steam mağaza sayfasına buradan ulaşabildiğiniz oyun, ayrıca çıkışa özel %40 indirimle birlikte 255,00 TL gibi bir fiyata satın alınabiliyor. Steam mağazasına gelmesiyle birlikte PC kullanıcılarının merak ettiği bir diğer konu ise Vampire: The Masquerade – Swansong sistem gereksinimleri oldu. İşte minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-2300 veya AMD FX-6100
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, 4 GB veya AMD Radeon HD 7790, 4 GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 23 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-3470, 3.20GHz veya AMD FX 6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060, 6 GB veya AMD Radeon RX 590, 8 GB
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 23 GB kullanılabilir alan

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: