Under The Waves 29 Ağustos’ta Çıkıyor

Paylaş

Gamescom 2022’de duyurulan Under The Waves, Summer Game Fest 2023‘te çıkış tarihine kavuştu. 29 Ağustos’ta okyanusa balıklama atlıyoruz!

“Denizler Altında Yirmi Bin Fersah” tadında

Su altında geçen bir macera oyunu olan Under The Waves, oyuncuya kederli bir hikaye sunacak. Dalgıç Stan’e, yaşadığı üzücü kaybı geride bırakmak için “daldığı” macerada eşlik edecek; bu yolculukta yaşadığı tuhaf olaylara şahit olacağız. Denizin derinliklerindeki yalnızlık hissi, Stan’in ruhsal durumuyla birleşince ortaya ilginç bir hikayenin çıkacağı kesin. Oyunun 1970’lerin fütüristik bir versiyonunda geçecek oluşu da merak uyandırıyor.

Oyun, görselliğiyle de oldukça iddialı duruyor. Deniz tabanında gezebilecek, ilginç su canlılarıyla yüzebilecek ve çeşitli yapıları keşfedebileceğiz. Ayrıca, tüm bunları yaparken bir yandan da Stan’in trajik geçmişini açığa çıkaracağız.

Under The Waves, yayıncısı Quantic Dream olan bir diğer isim Lysfanga gibi Türkçe dil desteğiyle birlikte çıkacak. 29 Ağustos’ta PC, PlayStation ve Xbox kullanıcılarıyla buluşacak oyunun fiyatı henüz belli değil. Temennimiz “görece” ucuz bir fiyattan çıkması…

Ahmet Kaan Mandalı
Ahmet Kaan Mandalı
Koyu Fenerli müşkülpesent yazar kişisi.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: