EA FC 24 Ultimate Team Pundit Picks İle Tanışın

Pundit Picks, Premier League ve LALIGA oyuncularına aylık olarak yükseltme verecek bir program olarak tanıtılıyor. Detaylarını haber içerisinde veriyoruz;

Pundit Picks ne anlama geliyor?

Pundit Picks, uzmanların EA SPORTS’ta seçtiği oyunculara aylık Ultimate Team yükseltmesi sağlayan yeni bir oyuncu programıdır. Sky Sports ve DAZN’den uzmanlar, Pundit Seçimini hak ettiğini düşündükleri oyuncuları tartışacak ve seçecek. Pundit Seçimi geleneksel bir “Maçın Oyuncusu” veya “Ayın Oyuncusu” ödülü değildir. Bunun yerine uzmanlar, oyuncunun belirli bir maçtaki başarılarını kutlamak için kendi seçimlerini yapabilirler. Her ne olursa olsun futbolcular, ister lig boyunca ister sadece bir maçlık bir performans ile birlikte bile Pundit seçimine layık görülebilecekler.

Ultimate Team Pundit Picks
Ultimate Team Pundit Picks

Sky Sports uzmanı Jamie Carragher, Premier League’in 11. hafta maçında yer alan oyuncular arasından ilk Pundit Seçimini yapacak. İleriye dönük olarak Pundit Seçimleri, Premier League ve LALIGA EA SPORTS arasında değişen aylık bir program olacak ve LALIGA / DAZN’in ilk Pundit seçimi Aralık ayında yapılacak. Pundit Seçimi daha sonra EA SPORTS FC 24 Ultimate Team’de yükseltilmiş, özel bir destek olarak yer alacak ve yayından 2-3 gün sonra Kadro Kurma Görevleri aracılığıyla oyun içinde açılabilecek.

Pundit Picks hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili internet adresini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar