Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Ücretsiz Cyberpunk 2077 Deneme Sürümü Bu Hafta Konsollara Geliyor

Paylaş

Cyberpunk 2077 resmi X hesabında paylaşılan gönderiye göre bu hafta içerisinde ücretsiz bir deneme sürümü konsollara geliyor. Ancak sınırlı süreliğine.

Cyberpunk 2077’yi denemek ister misiniz?

O zaman size çok güzel bir haberimiz var. Eğer Xbox Series X/S veya PlayStation 5 sahibiyseniz, o halde bu hafta Cyberpunk 2077‘nin ücretsiz bir deneme sürümünü indirip oynayabileceksiniz. 28 Mart tarihinde indirmeye açılacak bu deneme sürümü, 31 Mart tarihinde sona erecek. Sadece konsollara özel olan bu deneme sürümü ne yazık ki PC tarafında bulunmayacak. PC tarafına gelmemesinin en büyük sebebi ise yayınlanacak olan bu ücretsiz deneme sürümünün aslen bir “yeni nesil” sürüm olmasından kaynaklanıyor.

Halihazırda PlayStation Plus Premium abonesi iseniz zaten oyunu 5 saate yakın deneyimleme şansınız bulunuyor. Ancak bu abonelikten yararlanmayanlar için güzel bir fırsat doğdu diyebiliriz. 28 Mart tarihinde başlayacak ücretsiz deneme sürümü kampanyası içerisinde oyunu 5 saate yakın oynama şansına erişeceksiniz.

Bu tarz haberleri kaçırmamak için bizleri resmi X hesabımızdan takip edebilir ve oyun dünyası hakkında son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: