Ubisoft Forward’da Hangi Oyunlar Gösterilecek?

Paylaş

Pandemi ile birlikte başlayan ve Ubisoft’un her yıl bir, belki birkaç kez yaptığı Ubisoft Forward için yeni duyuru fragmanı paylaşıldı. Şirket, fragman boyunca göstereceği beklenen oyunları açıklarken sona da bir gizem bıraktı. Etkinlik 12 Haziran’da yapıldığında hangi oyunları göreceğiz? Gelin birlikte bakalım.

Ubisoft Forward etkinliğinde gösterilecek oyunlar belli oldu

Hayranların merakla beklediği ve seriyi köklerine çevirecek olan Assassin’s Creed Mirage, bu etkinlik için kaçınılmazdı. Ubisoft Forward’da göreceğimiz de bu fragman ile kesinleşmiş oldu. Ek olarak etkinlikte yeni yarış oyunları The Crew Motorfest de yer alacak ve Crew serisini sevenler yeni oyuna dair muhtemelen bir oynanış fragmanı görme şansına sahip olacaklar.

Öte yandan geçtiğimiz ay ekran görüntüleri sızdırılan Avatars: Frontiers of Pandora da uzun sessizliği ilk kez bu canlı yayın sırasında bozacak. Ubisoft’un uzun süredir ser verip sır vermediği oyun hakkında nihayet daha fazla detaya ulaşacağız gibi görünüyor.

Sona sürpriz niteliğinde bırakılan oyunun da Skull & Bones olduğunu düşünüyoruz. Renk paleti hemen hemen çıkışı yılan hikayesine dönen korsancılık oyununu anımsatsa da tabii kesin bir şey söylemek güç. Ancak akla gelen iki ihtimalden birisi Skull & Bones ve diğeri de Ubisoft bünyesinde geliştirildiğini bildiğimiz yeni Star Wars oyunu. Yine de çıkış sürecine daha yakın olduğunu düşündüğümüz Skull & Bones olma ihtimali hayli yüksek. Zira yeni Star Wars oyununun önümüzdeki yılda çıkabileceği ihtimalleri konuşuluyordu. Henüz o oyun hakkında bir şeyler duymayı beklemek için çok erken.

Assassin's Creed Mirage ve üç oyun daha Ubisoft Forward'da gösterilecek.
Assassin’s Creed Mirage ve üç oyun daha Ubisoft Forward’da gösterilecek.

Tüm oyunları listelersek şöyle olacak:

  • Assassin’s Creed Mirage
  • Avatar: Frontiers of Pandora
  • The Crew Motorfest
  • Skull & Bones (Kesin değil)

Ubisoft Forward 12 Haziran tarihinde TSI 20:00’da gerçekleşecek. Bu yaza bomba gibi giriş yapan şirketin ilerleyen aylarda da Assassin’s Creed Mirage gibi merakla beklenen oyunları piyasaya sürülecek.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: