Ubisoft 3 Oyununu Daha Steam Saflarına Getirdi

Paylaş

Bildiğiniz üzere Ubisoft, Steam’in sahibi Valve ile anlaşarak 2022 sonlarında dijital platforma geri dönmüştü. Son dönemde çıkan oyunlarını sadece Ubisoft Store üzerinden satan firma, Assassin’s Creed Valhalla ve Watch Dogs: Legion gibi büyük isimleri Steam kullanıcılarının beğenisine sunmuştu.

Ubisoft mağazaya 3 oyun daha getirdi

Assassin’s Creed Valhalla, Immortals Fenyx Rising, Tom Clancy’s The Division 2, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint ve Watch Dogs: Legion gibi oyunları Steam mağaza sayfasına taşıyan şirket, Şimdi 3 farklı oyununu daha Steam saflarına taşımaya hazırlanıyor. Bu oyunlardan en büyüğü şüphesiz Far Cry 6 oluyor. Serinin son oyunu konumundaki Far Cry 6, 7 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülmüş ve serinin beğenilen oyunları arasında yer almayı başarmıştı. 11 Mayıs 2023 tarihinde Steam mağaza sayfası açılmış olacak ve oyun satın alınıp oynanabilecek.

Bir diğer oyun ise Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction oluyor. Rainbow Six serisinin büyük bir başarı yakalamasından sonra şirket farklı bir oyun modeliyle karşımıza çıkmıştı. Sürekli gelişen bir uzaylı tehdidine karşı arkadaşlarımız ile birlik olacağımız ve takım çalışmasının ön planda olduğu Rainbow Six Extraction, 15 Haziran 2023 tarihinde Steam üzerinde çıkışını gerçekleştirecek. Son oyun ise motor tutkunlarının sevdiği yapımlardan birisi olan Riders Republic oluyor. 8 Haziran 2023‘te Steam üzerinden oynanabilecek oyunun devasa bir çok oyunculu geçmişe sahip olduğunu biliyoruz.

Ubisoft
Far Cry 6

Peki bu oyunlar neden mağazaya geldi? Ubisoft Connect gerekiyor mu?

Ubisoft’un Valve ile tekrar anlaşmasından sonra oyunlarını sırasıyla Steam’e getirdiğini biliyoruz. Steam kullanıcı kitlesinin çok büyük ve geniş olması sebebiyle oyunların daha fazla kişiye ulaşması adına bu kararın alındığını öngörebiliriz. Ayrıca oyunları çalıştırmak için Ubisoft hesabınızın da olması gerekiyor. Bu oyunları çalıştırdığınızda sizi otomatik olarak Ubisoft Connect hesabınıza bağlıyor ve Steam ile birlikte oyun verilerinizi buraya kaydediyor.

Far Cry 6 Steam sayfasına buradan, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction Steam sayfasına buradan, Riders Republic Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ubisoft’un oynaması ücretsiz FPS oyunu XDefiant’ı incelediğimiz yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: