Tom Clancy’s The Division Heartland Açılış Sinematiği ve Yeni Detayları Paylaşıldı

Paylaş

Ubisoft Original başlığı altında çıkacak yeni Division oyunu Tom Clancy’s The Division Heartland için yeni oynanış görüntüleri paylaşıldı. Oyunun açılış sinematiği ile birlikte yayınlanan yeni görüntüler PvEvP türünde çıkacak yeni oyunun bazı detaylarını gösteriyor. Oynaması ücretsiz olarak çıkacak oyun hayatta kalma türünde olacak ve yapay zeka fraksiyonlarına ve aynı zamanda diğer oyunculara karşı mücadele edebileceğiz.

Oynaması ücretsiz The Division Heartland için yeni görüntüler paylaşıldı

Ubisoft’un canlı yayını sırasında The Division evreninde geçecek yeni oyun için yeni detaylar ortaya çıktı. Oyunun açılış sinematiği ile birlikte oyunun bazı detayları da ilk kez gün yüzüne çıkmış oldu. Silver Creek bölgesinde geçecek oyunda oyuncular çevreyi keşfedip etraftan kaynaklar toplayacaklar. Aynı zamanda susuzluk gibi temel hayatta kalma mekanikleri de oyunda yer alacak.

The Division Heartland’da oyuncuların sınıfları olacak. Takım halinde oynayan oyuncular iş birliği halinde düşmanların hakkından gelmeye ve birbirlerini kollamaya çalışacaklar. Aynı zamanda serideki salgın durumu halen devam ettiğinden oyuncular sağlıklı olmayan bölgelere girerken yanlarında filtreler taşımak durumunda olacak.

Serinin önceki oyunlarıyla benzerlikler gösteren ama hayatta kalma temasını işleyecek Tom Clancy’s The Division Heartland’ın iyi göründüğünü söyleyebiliriz. Tabi yorum yapmak için oyunu oynamış olmak her zaman daha iyidir, değil mi?

Kapalı betalar başlıyor, kayıtlarınızı yapın!

Oynaması ücretsiz olarak çıkacak oyunun kapalı beta testleri başlıyor. İlk etapta PC platformunda yapılacak kapalı betalar için buraya tıklayarak kaydolabilirsiniz.

Yeni Division oyunu Silver Creek’te geçecek

Amerika’nın ortasında Silver Creek adındaki bir bölgede geçecek olan oyun daha çok kırsal bir temaya sahip olacak. Serinin önceki oyunları gibi New York temasından ziyade yeni hayatta kalma temalı oyunda bizi daha iç açıcı, daha doğayla bütünleşik mekanların beklediğini söyleyebiliriz.

Henüz bir çıkış tarihi olmayan The Division Heartland PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC platformlarına çıkacak. Ancak belirttiğimiz gibi kapalı beta aşamasında şimdilik PC oyuncuları oyunu oynayabilecekler. Yine de diğer platformlar için de şimdiden kayıt olmanız mümkün.

Eğer kaçırdıysanız, sizler için Ubisoft’un bir başka oynaması ücretsiz oyunu olacak XDefiant’ı önden oynayıp detaylarını aktardığımız yazımızı ve videomuzu da buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: