Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’e “Rainbow Is Magic” Sürprizi

Paylaş

Bugün Ubisoft, hayranların en sevdiği etkinlik Rainbow is Magic‘in, 29 Mart – 19 Nisan tarihleri arasında Rainbow Six Siege’e üçüncü kez geri döneceğini duyurdu. Her zamankinden daha tuhaf olan etkinlik; yepyeni bir oyun modu, yeni bir arketip mekanizması ve yeni özel kozmetik paketlerle geliyor.

Rainbow Is Magic sürprizi

“Bop the Teddy” oyun modu artık oyuncuların arkadaş canlısı Mr. Bear’ı korumasını ve düşman Teddy’yi yok etmesini gerektiriyor. Fakat bir değişiklik var: Operatörler, her biri farklı ekipmanlara ve cana sahip arketiplere bölünecek.

Presidential Plane haritası; en üst katta Güç Alanları, sonsuz yeniden doğma ve yeni açılan bir alanla tekrar geri geliyor. Neredeyse sıfır bekleme süresiyle yüksek tempolu bir oyuna sahip olan bu etkinlik sırasında oyuncular, diken üstünde olmalıdır.

Bu üç kategori, oyunculara çeşitli kargaşaya neden olacak farklı dövüş stili seçenekleri sunuyor. Speedy arketipinde Remah Dash yeteneği ve Stun Teddy Bear bombası bulunurken, Stronk arketipinde Shield ve Smoke Teddy Bear bombası bulunuyor. Son olarak Flexy arketipi, Adrenal Surge ve bir Explosive Teddy Bear bombası veriyor.

Rainbow Is Magic

Rainbow is Magic etkinliği, hem Buck ve Kaid hem de geri dönen Sledge ve Thatcher için yeni paketlerin yanı sıra Signature paketinde özel bir dron görünümü ile birlikte geliyor. Ayrıca Blackbeard, Smoke, Montagne ve Tachanka için (hayranların en sevdiği Unicorn da dâhil) paketler geri dönüyor. Oyuncular kişiselleştirilmiş başlıklara, silah kaplamalarına ve üniformalara erişebilecek. Her operatörün özel, sınırlı süreli özelleştirme ögeleri, mağaza bölümünde 1680 R6 Kredisi karşılığında paketler olarak veya etkinlik paketleri aracılığıyla 300 R6 Kredisi ya da 12.500 Nam karşılığında satın alınabilir. Koleksiyon paketleri, oyuna girilerek ve haftalık görevleri tamamlayarak da ücretsiz olarak kazanılabilir.

Rainbow Six Siege şimdi PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’de. Etkinlik hakkında daha fazlasını öğrenmek için buradaki linke basarak Rainbow Six Siege internet adresine ulaşabilir ve konu hakkında daha fazla detaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca aşağıdan da Rainbow is Magic oynanış videosuna göz atabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: