The Super Mario Bros Filmi İçin Yapılan İnceleme Puanlarına Göz Atalım

Paylaş

The Super Mario Bros filmi bugün itibarıyla sinemalardaki yerini aldı. Ülkemizde 14 Nisan tarihinde çıkacak filmin inceleme puanları da gelmeye başladı.

The Super Mario Bros filmi puanları

Video oyun tarihinin en ikonik karakterlerinden birisi olan Mario, nihayet eğlenebileceğimiz bir filme karışmış gibi duruyor. Film, bugün itibarıyla sinema salonlarındaki yerini aldı ancak bizim ülkemizde bu tarih 14 Nisan olarak belirlendi.

Yayımlanan inceleme puanlarına bakacak olursak film ortalama bir eleştiri düzeyini yakalamış durumda. Kimi eleştirmen filmi eğlenceli bulduğunu belirtirken, bazı eleştirmenler ise çok klişe ve sade bir hikayeye sahip olduğunu belirtiyor. Seslendirme kadrosunda Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Charlie Day, Jack Black, Charles Martinet ve Keegan Michael Key gibi isimler yer alan filmin inceleme puanları şu şekilde;

Metacritic‘e göre filmin Metascore puanı 49 olarak belirlenmiş. Kullanıcı skoru ise 8.1 olarak gösteriliyor. Eleştirmenler genel olarak filmin sıkıcılığı hakkında bazı serzenişte bulunsalar bile, filmi izleyenler genel olarak eğlendiğini ve Mario kardeşleri görmekten keyif aldığını söylüyor. Rotten Tomatoes üzerinde ise film 54 puan alıyor. Kullanıcı puanı ise şaşırtıcı bir şekilde 98.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: